האגיס
שיר בהר

לא כדאי לפספס: ספרים חדשים לשבוע הספר

שבוע של חגיגה בחנויות הספרים מחכה לנו וגם לקטנטנים, שבשנה האחרונה לא וקפחו על ידי הוצאות הספרים. ספרים חדשים לפעוטות ולתינוקות מתוספות חדשות לסדרות מוכרות וגם ספרים חדשים לגמרי.

הטמבלולים / אמי רובינגר/ כתר ספרים

סופר הפעוטות המוכר, אמי רובינגר, שכתב בין היתר את הספרים: חתול גדול חתול קטן, בובי בוא בובי לך, פשפש מתלבש ופילים בכל הצבעים, הוציא סר חדש – הטמבלולים.

טמבלולים מספר על עולם צבעוני ומטורלל, שבו חיים יצורים חדי עין ומצחיקים מאוד. הם משתמשים בחפצים שונים בבית, כמו: מיטה, שמיכה, תנור ומכונת כביסה. הספר כתוב בחרוזים.

כמה? 48 ₪

טמבלולים צילום: יח"צ

תינוקות לא צומחים על עצים/ כתבה ואיירה: סופי בלקאול/ הוצאת רימונים וידיעות אחרונות

מאנגלית: יעל שכנאי

ילד קטן וסקרן מבקש לברר אצל כולם מהיכן מגיעים תינוקות לעולם. הוא פונה אל הבייביסיטר שלו, אל הגננת שלו, אל הדוור השכונתי וגם אל סבו, ומקבל מכולם תשובות שונות ומשונות שרק מבלבלות אותו יותר, עד שהוריו עושים לו סדר בבלגן.

סופי בלקאול שזכתה בפרסים רבים על ספריה ועל איוריה, יצרה ספר ילדים נפלא, עתיר בפרטים משעשעים שכובשים את לב הקוראים הצעירים, וחושפים בחוכמה ובהומור את האמיתות הבסיסיות על אופן הגעת תינוקות לעולם, תוך הסבר המתאים לגילם הצעיר של קוראי הספר. מיועד לילדים בגיל 4-7

מחיר: 54  ₪ .

Hksho Kt Dskho

איפה אתה דובון ואיפה אתה חתלתול / פלוריאן אהלה/ שוקן

ספרי משחק והפעלה של הצץ והרם לפעוטות. בכל ספר הילדים מחפשים חיה אחרת בכל הבית. או את החתול או את הדובון.

כמה? 59 ₪

 איפה אתה

צילום: יח"צ

חרוז תנין / תמר דביר/ ידיעות ספרים

ספרה החדש של תמר דביר מזמין את הילדים לשתף פעולה עם ההורים במהלך הקריאה. הספר משלב צחוקים והפתעות. הספר נמכר בכריכה קשה.

ילד וסבתא יוצאים למשימה חשובה. הם מחפשים חרוז. אבל החרוז מתחמק מהם בכל פעם מחדש… איך אפשר למצוא ולתפוס אותו? מיועד לגילאי 2-6

כמה? 56 ₪

חרוז תנין

צילום: יח"צ

יצאנו לטייל/ רינת פרימו/ ידיעות ספרים

הספר נועד לחבר גם את הילדים הצעירים במשפחה לחווית הטיול. הספר מעלה שאלות כמו איפה נטייל? מה נראה שם? מה נארוז? אילו שירים וסיפורים נכתבו על המקום? בספר תמצאו רעיונות והצעות לביקור במקומות שונים, פעילויות ומבחר יצירות מספרות הילדים הישראלית של הסופרים לאה גולדברג, לוין קיפניס, נורית זרחי ולאה נאור. מיועד לגילאי 3-6

כמה? 64 ₪

לטיול יצאנו

צילום: יח"צ

החבר שלי עצוב ואנחנו בתוך ספר/ מו וילמס/ הוצאת טל-מאי וידיעות ספרים

סדרת הרפתקאות של ג'רלד ופיגי. הספר מגיע בכריכה קשה.

כמה? 54 ₪

אנחנו בתוך ספר

צילום: יח"צ

הפתעה מתגלגלת / דליה נירנפלד/ הוצאת אוריאן

גיבורת הספר, שוני החתולה, צריכה להתמודד עם פחדיה מפני משהו לא מוכר. המסע מתנהל בתוך הבית ורצוף עלילות. בסוף המסע  שוני מבינה ש"המפלצת המתגלגלת" לא "מפלצת" והיא הופכת ל"הפתעה מתגלגלת".

האיורים בספר של יונת קיר, שיוצרת עולמות של צבע ודימיון בצבעי מים רכים. הספר משלב סיפור ויצירה. בספר הנמכר בחנויות יש הוראות ליצירה ללא ערכת יצירה. הספר שנמכר ישירות מהמחברת כולל כבר אתערכת היצירה. מיועד לגילאי 3-7

כמה? בחנויות הספרים 49 ₪ (לא כולל ערכת יצירה), אצל המחברת 50 ₪ (כולל ערכת יצירה ולא כולל משלוח) הספר נמכר ברשתות הספרים סטימצקי וצומת ספרים ובחנויות המקוונות. אפשר גם להזמין ישירות אצל המחברת בטלפון 052-2798030

הפתעה מתגלגלת

הפתעה מתגלגלת, צילום: דליה נירנפלד

בבה הכבשה הגיבורה ובבה הכבשה החכמה / אפרים סידון/ בבה הוצאה לאור

2 ספרים חדשים בסדרת הכבשה המפורסמת בבה. את הספרים כתב בחרוזים אפרים סידון ואייר בפלסטלינה איתמר טל. איורי הפלסטלינה הצבעוניים משתלבים ברקע של העלילה וגם הצבעים המתחלפים של חלק מהמילים.

בַּבָּה הכבשה הגבורה

בבה שלנו הכבשה השחורה,

היא כבשה שודדת ומפחידה נורא.

אבל, ילדים, אל דאגה

היא פוגעת רק במי שעושה דבר רע.

על כל הרפתקאותיה וכל מה שקרה,

תקראו ב"בבה הכבשה הגבורה".

בַּבָּה הכבשה החכמה

בבה שלנו היא כבשה על רמה!

היא גם אמיצה וגם חכמה.

היא גברה על הזאב, הערימה על השועל

ואת כל עלילותיה ומעשיה בכלל –

תמצאו ב"בבה הכבשה החכמה".

כמה? 58 ₪בבה

בבה הכבשה, צילום: סוזי לוינסון

האי של סבא / בנג'י דיוויס/ הוצאת שוקן

הספר מתאר פרידה לנצח מסבא בדרך יפהפיה ומלאת תקווה.

"אריאל אוהב את סבא. סבא אוהב את אריאל. וזה לעולם לא ישתנה. סיפור יפהפה ומרגיע המראה שהאנשים הקרים לנו נשארים קרובים אליהו, גם אם נדמה שהם רחוקים מאוד."

כמה? 64 ₪

האי של סבא

צילום: יח"צ

כתבות קודמותכתבות נוספות
קבלו עדכונים על כל מה שטוב לקטנטנים שלכם
הרשמו עכשיו
תגובות
אולי תאהבו גם את...