שידת החתלה לתינוק שידת החתלה לתינוק
רק נולדו

שידת החתלה: איך לחתל בבטחה

אחד המוצרים ברשימת הקניות של כל הורה צעיר היא שידת החתלה. רובנו מגיעים לקנייה בחיפוש אחרי משהו פרקטי, יפה ובעיקר כזה שישתלב היטב בחדר הילדים החלומי שלנו. רובנו לא יודעים ששידות החתלה חייבות לעמוד בתקן ויכולות להיות מקור לסכנה.

התקן הישראלי לשידות החתלה דומה לתקן האירופאי. התקן מתייחס לשידות אחסון בצורה שונה משידות החתלה. תקן שידות ההחתלה רוחב מינימלי למשטח ההחתלה, מעקה בטיחות סביב המשטח ופינות עגולות. שאר השידות הן שידות אחסון למוצרי תינוקות ולא בטיחותי לחתל עליהן.

מה כדאי לבדוק לפני שאתם רוכשים או משתמשים בשידת החתלה?

  • השידה עומדת בתקן הישראלי (אל תתביישו לשאול אם יש לה תו תקן)

  • אם לשידה יש לגלים- יש לגלגלים מעצור המאפשר נעילה מוחלטת

  • המגרות לא נטרקות ויכולות להיסגר על הידיים של הקטנטנים ולא שלכם

  • המגרות לא משלפות החוצה עד הסוף ויכולות ליפול

  • ניתן לחזק את השידה לקיר או לוודא שהיא עם מרכז כובד שלא יכול ליפול

איך לארגן את השידה?

נוחות החתלה: שידת החתלה עשויה בדרך כלל מעץ ובהחלט לא נוח לתינוק לשכב עליה בזמן החתלה. נהוג להניח משטח החתלה נעים ועליו אנחנו ממליצים להניח משטח החתלה או חיתול טטרה, למקרה של פספוסים.

ארגון: מומלץ לדאוג שכל המוצרים להחתלה יהיה על השידה, מגבונים, חיתולים, משחק קטן לילד, קרם החתלה ועוד. תוכלו למצוא קופסאות אחסון מתוקות או להכין לכם קופסת אחסון ולהניח בה את כל המוצרים החשובים.

בדיוק יש לכם טלפון… בזמן ההחתלה אסור להניח את התינוק וללכת, גם אם מדובר לשנייה אחת. מומלץ להניח יד אחת תמיד על התינוק, לוותר לכמה דקות על קריאת ווטסאפ או כל דבר אחר.

מה עושים עם החיתולים המלוכלכים? שימו לידכם פח ואם יש צורך שקית שאינה בהישג ידו של התינוק. זרקו את החיתול אחרי שסיימתם לחתל והתינוק לידכם או במיטה/בעגלה.

מסתבכים עם המגבונים– לפעמים לא נוח לשלוף מגבונים כיוון שאנחנו צריכים ליד אחת שתשלוף אותם ואחת שתחזיק את החבילה. שימו לב שלהאגיס ישנן חבילות המיועדות לשידת ההחתלה ובהן דבק רב פעמי, שיכול להדבק על השידה ולשחרר לכם יד אחת.

EmptyView

הצטרפו למועדון הדיוורים של האגיס

מלאו את הפרטים וקבלו קוד קופון ישירות לנייד שלכם
זה הבייבי הראשון שלי 
בשליחת טופס זה אני מסכים שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות
אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת
לקבלת הקופון אנא אשרו קבלת דיוורים ע"י סימון התיבה

השאירו מייל ותקבלו מהאגיס

שלל הפתעות, הטבות, קופונים ותכנים שווים במיוחד!

בשליחת טופס זה אני מסכימ/ה שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות

אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת