צילום תינוקות צילום תינוקות
רק נולדו

5 דרכים מיוחדות לצלם את התינוק שלך בימיו הראשונים

במקום צלם מקצועי בואו ללמוד לצלם את הבייבי שרק נולד

מזל טוב. למשפחה שלכם הצטרף או הצטרפה תוספת קטנה ומתוקה, שמציפה אתכם בתקוות גדולות ובהתרגשות. אתם רוצים להנציח כל רגע. במקום לחפש צלם מקצועי, שיתפוס בעדשת המצלמה את הרגעים האלה ואת היופי והמתיקות של התינוק שלכם, תוכלו להיעזר בכמה רעיונות יצירתיים ולהנציח רגעים אלה בעצמכם.

התמקדו בגודל של התינוק

נצלו את התקופה שהם בגודל פצפון ונסו ללכוד פרטים זעירים כמו אצבעות, כפות ידיים או כפות רגליים. הרבה פעמים התקופה הראשונה כל-כך חדשה לכם, שאתם עסוקים בהסתגלות לחיים החדשים ומאפשרים לפרטים הקטנים האלה לחמוק. התמונות האלה מאפשרות לכם לראות על ציר זמן את הגדילה של התינוק ולהפוך למיוחדות.

אל תחמיצו אינטראקציה אמיתית

תמונות של אחים או הורים מחזיקים את הרך הנולד לא פחות חשובות מתמונות של התינוק לבד. נסו לתפוס את התחושה המדהימה של האהבה בשבועות הראשונים. לא תאמינו כמה הילדים יהנו בעתיד להסתכל על התמונות האלה ולחוות כגדולים את הימים הראשונים שלהם ואת תהליך ההתבגרות שלהם.

התמקדו בהבעות הפנים

בשבועות ובחודשים הראשונים תינוקות "מגלים" הבעות פנים שונות. לא תמיד אנחנו יודעים איזו התנהגות או פרצוף שלנו יעוררו אצלם פרצוף כזה או אחר, אבל אם תהיו בהיכון עם המצלמה, יש סיכויים גדולים יותר שתצליחו ללכוד בעדשת המצלמה כמה פרצופים ממיסי לב.

אל תחמיצו את החיקוי

אם יש לכם ילדים גדולים, תוכלו ליצור תמונה של אח/ות ותינוק/ת. תבקשו מהאחים הגדולים לנסות לחקות פרצוף, מימיקה, הבעת פנים או התנהגות של הקטנים וצלמו אותם יחד. תוכלו ליצור תמונות מתוקות ומצחיקות.

צלמו את כל המשפחה יחד

תקבצו את כל המשפחה סביב התינוק ותנציחו רגעים מאושרים של הורים ואחים ששמחים על הצטרפות התינוק/ת החדש/ה למשפחה. ככל שתתכרבלו יותר ליד התינוק, כך תדגישו את הגודל הפצפוני של הקטנטנים.

EmptyView

הצטרפו למועדון הדיוורים של האגיס

מלאו את הפרטים וקבלו קוד קופון ישירות לנייד שלכם
זה הבייבי הראשון שלי 
בשליחת טופס זה אני מסכים שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות
אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת
לקבלת הקופון אנא אשרו קבלת דיוורים ע"י סימון התיבה

השאירו מייל ותקבלו מהאגיס

שלל הפתעות, הטבות, קופונים ותכנים שווים במיוחד!

בשליחת טופס זה אני מסכימ/ה שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות

אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת