ברית לתינוק ברית לתינוק
רק נולדו

רגע לפני שחותכים - הכל על ברית מילה

הגיע הרגע המרגש ולאחר 9 חודשים נולד לכם בן. עוד לא הספקתם לצאת מבית החולים וכבר תצטרכו לדאוג בגיל 8 ימים,  לאירוע הראשון המשמעותי מאוד והמלווה לא פעם בהרבה מתח ובמיוחד להורים – ברית המילה.

לא הרבה הורים יודעים אך למרות שמדובר בהליך עתיק יומין שמתקיים כבר אלפי שנים באותה הדרך, באלמנטים מסביב להליך המילה עצמו חלו שינויים מרחיקי לכת והמוהלים מעודכנים בפיתוחים החדשים בתחום ההחתלה ומוצרי התינוקות ומנחים את ההורים מראש ולאחר הטקס בצורה שתסייע להם ובמיוחד לתינוק לעבור את הפרוצדורה באופן המיטבי והבטוח ביותר.

אחד התחומים המתעדכנים באופן שוטף הוא החיתולים – בפיתוחם מושקע זמן ומאמץ רב מאוד במטרה לאפשר להם להגן על התינוקות שלנו באופן הטוב ביותר ולמשך זמן רב יותר.

בחירת החיתול אותו תשימו לתינוק לאחר הברית חשובה מאוד. החיתול אוטם את האזור ושומר על הטמפרטורה – מיד לאחר הברית חשוב מאוד שהתינוק יעשה פיפי וחשוב מאוד להחליף לו את החיתול בתדירות גבוה.

לדברי המוהל יעקב שכטר-מוהל מוסמך ומומחה משנת 1990, יש לשים לב למספר דגשים:

החלפת הטיטולים לילד לאחר ברית מקסימום כל 3 שעות בנוסף ממליץ המוהל: "להחליף את הטיטול לאחר הברית לעתים קרובות אף יותר במידה והילד לא רגוע".

כדאי לשים לב לסגור את החיתול מיד אחרי הפתיחה מפני שהמגע של האיבר עם האוויר מיצר שתן ברמה גבוהה ופתיחת הטיטול בזהירות ומיד סגירתו תגן עליכם ועל התינוק מפני הרטבות.

המוהל מנחה  למרוח משחת החתלה טובה בכמות נדיבה על לראש האיבר בדומה לזילוף עוגיית מרנג – גם במטרה למנוע הדבקות של האיבר לחיתול.

כשמסירים את החיתול יש לנהוג בזהירות ובעדינות גבוהה כדי למנוע הדבקות של הפצע לחיתול מסיבה זו חשוב לבחור בטיטול איכותי.

ככל שמועד החלפת החיתולים הראשונים תהיה סמוכה למועד הברית יכולים להופיע בחיתול כתמי דם/צבע ורוד, הנוצר בשילוב של הדם עם השתן- רצוי שהחיתול יהיה בעל כושר ספיגה מרבי גם כשתדירות החלפת החיתולים גבוהה, כדי לאפשר לפצע להתייבש ולמנוע מהתינוק תחושות אי נעימות נוספות וגירויים נוספים נוסף על הפצע.

לדברי המוהל שכטר  "חיתול בעל ספיגה טובה חוסך ימי רפוי."

EmptyView

הצטרפו למועדון הדיוורים של האגיס

מלאו את הפרטים וקבלו קוד קופון ישירות לנייד שלכם
זה הבייבי הראשון שלי 
בשליחת טופס זה אני מסכים שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות
אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת
לקבלת הקופון אנא אשרו קבלת דיוורים ע"י סימון התיבה

השאירו מייל ותקבלו מהאגיס

שלל הפתעות, הטבות, קופונים ותכנים שווים במיוחד!

בשליחת טופס זה אני מסכימ/ה שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות

אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת