מדריך האסטרולוגיה לתינוק שבדרך מדריך האסטרולוגיה לתינוק שבדרך
הריון ולידה

מדריך האסטרולוגיה לתינוקות

כמו כל אישה בסוף ההיריון בטח יש לך אינסוף מחשבות על התינוק הזה, שעוד רגע קט יצטרף למשפחה, יהפוך לחלק מכם, ושאת ממש לא יודעת עליו שום דבר.
איך הוא יראה? מה הוא יאהב? כיצד יביע את עצמו? מה מתאים לו ומה לא? ואיך תבחרו לו שם? תינוק טרם הלידה הוא נעלם גדול, אבל גם בתקופה הקצרה שלאחר בואו לעולם הוא עוד בגדר לא נודע. תהלילך ההיכרות מתרחש מאליו, אט אט ותוך התקרבות מיום ליום. את תלמדי אותו ואת שפתו, הוא יפתח סימנים ברורים שיעזרו לך להבין מה נחוץ לו, ולפני שתשימי לב תגלי שאתם ממש מכירים זה את זו.

אבל כדי להקל על הימים והשבועות הראשונים הכנו לך מדריך קליל להכרת התינוק לפי המזל האסטרולוגי בו הוא ייוולד, מסודר לפי חודשי השנה הקלנדרית. עד כמה הדברים משקפים? בעוד שבועות ספורים כבר יהיה לך מושג הרבה יותר ברור. לקרוא, לגזור ולשמור.

22/1220/1 

תינוקות במזל גדי

מחכה לך חתיכת מסע. תינוקות במזל גדי הם הרציניים שבחבורה. הם נחושים, דעתנים, עמידים ובעלי כוח רצון בלתי נגמר. העיניים שלהם מספרות שהם כבר ראו הכל, הנשמות שלהם ותיקות וחכמות, ולפעמים תגלי שאת צריכה להזכיר להם איך להשתעשע ולהיות ילדים.

מה הוא/ היא באמת יצטרכו ממך? רוך, אהבה ותחושת הערכה

21/118/2
תינוקות במזל דלי

את עומדת לקבל מתנה אמיתית. תינוקות במזל דלי הם היצירתיים והפתוחים ביותר במחשבתם. הם רגישים לכל הסובב אותם, עד שלפעמים כדי לשמור על עצמם ייראה כי לא אכפת להם מדבר. הם רואים דברים באופן שונה ומקורי, ולכן הם נחשבים למדענים של העתיד.

מה הוא/ היא באמת יצטרכו ממך? הקשבה ומקום בטוח לחשוב בו אחרת

19/220/3
תינוקות במזל דגים

תתכונני – עומד/ת להגיע אליך תינוק/ת עם חוש שישי. תינוקות במזל דגים הם רגישים ביותר, חדי אבחנה, ומאוד אמוציונליים. יש להם עולם דמיון פורה וענף, הם רואים דברים שאנחנו לא רואים ולעתים הם כה חשופים לסביבה עד שכל שינוי קל בסביבה המוכרת או בתכניות עלול לגרום להם לאי נוחות גדולה.

מה הוא/ היא באמת יצטרכו ממך? תחושת ביטחון ומקום להפליג בחלומות

21/319/4
תינוקות במזל טלה

מזל טוב, כוכב/ת נולד/ה. תינוקות במזל טלה שופעים אור וכריזמה ונוטים להיות מנהיגים מגיל אפס. יש להם יכולת למגנט אליהם את כל סובביהם, הם שאפתנים וחדורי מוטיבציה, אך לרוב המרדף הוא עצם העניין עבורם ולא ההישג עצמו. את תמצאי שהקטנצ׳יק/ית נמצא/ת בתנועה מתמדת ותמיד בחיפוש אחר אחר האתגר הבא.

מה הוא/ היא באמת יצטרכו ממך?? אמון שיאפשר להם לממש את הפוטנציאל שבהם ולהוביל

20/420/5
תינוקות במזל שור

הרווחת בענק. תינוקות במזל שור אוהבים סדר ודברים ברורים. הם אוהבים לבנות, ליצור ולהקים דברים. קוביות יהיו משחק מועדף, אבל הם יסכימו ליצור מבנים בכל חומר שיגיע לידיהם. הם יעדיפו משחקים מוכרים ופשוטים ופחות חדשנות ופירוטכניקה. גם בחדר שלהם עדיף לשמור על סדר ופשטות.

מה הוא/ היא באמת יצטרכו ממך? יציבות, סדר וגבולות ברורים

תינוקות במזל אריה 
תינוקות במזל סרטן

ילדי הירח. תינוקות במזל סרטן הם תינוקות של אמא, תינוקות של בית. הם החמודים ביותר, מושכים תשומת לב בכמויות ומעוררים קריאות התפעלות מכל עבר, והם יודעים לנצל זאת כדי לקבל כל מה שירצו. הם מלאי חן ומשיבים חום ואהבה ברוחב לב. אבל הם לא זקוקים לאישור של כל אחד בסביבתם ויודעים מצוין לעמוד על דעתם.

מה הוא/ היא באמת יצטרכו ממך? בית חם ותחושת קרקע יציבה ובטוחה


22/722/8
השמש נכנסת לבית. הגור/ה הקטן/ה שלך יודע/ת שהעתיד צופן להם מלוכה. תינוקות במזל אריה צריכים להיות במרכז העניינים. הם מחפשים את תשומת הלב התמידית, שתהיה עדות ליצירתיות, הצבעוניות והקסם שלהם. הם אוהבים להיות על הבמה ויודעים ללכד את השבט לפעילות משותפת, שבה הם תמיד השחקן הראשי. כבר מגיל קטנטן תגלי שלתינוק/ת תחושת גאווה מובנית, שאסור לפגוע בה.

מה הוא/ היא באמת יצטרכו ממך? להרגיש כוכב/ת
23/822/9

תינוקות במזל בתולה

החיים הקלים להורים. תינוקות במזל בתולה הם האחראיים ביותר. הם נוטים מעט לדאגנות וחששנו, לכן לרוב לא תצטרכי להזהיר אותו יותר מפעם אחת מפני סכנות. יש להם חוש דאגה מפותח גם כלפי הסביבה  ולכן הם מאוד אוהבים לעזור. הם מרגישים נוח בסביבה מסודרת, והשילוב בין האהבה הזו לתחושת האחריות מבטיחה שיהיו לך עוזר או עוזרת קטנה בבית. כבר מגיל צעיר הם יאהבו לקחת על עצמם משימות כמו סידור החדר או ניקוי השולחן אחרי האוכל.

מה הוא/ היא באמת יצטרכו ממך? פשוט להרגיש נאהב

23/922/10

תינוקות במזל מאזניים

 אין יותר מאוזן מזה. תינוקות במזל מאזניים זקוקים לאיזון והרמוניה בחייהם. הם מחפשים סדר ברור, אסתטיקה ואהבה. הם צריכים לחוש נאהבים ולהרגיש שמערכות היחסים סביבם אוהבות ותומכות. גם ביחסיהם עם ההורים הם צריכים לחוש שיש איזון בין שני ההורים, ולא להיקלע לשאלת ההעדפות, ובאופן כללי תמצאי שהם מתצפתים על יחסים בין בני אדם בכל הזדמנות ולומדים מהן.

מה הוא/ היא באמת יצטרכו ממך? פשטות. חיים פשוטים ובלי סיבוכים מיותרים

23/1022/11
תינוקות במזל עקרב

החיים יהיו הרבה יותר מעניינים. תינוקות במזל עקרב הם כמו ספר שלא תרצי להניח מהיד. בכל דף שתהפכי תגלי עוד ועוד פרטים, מה שבטוח – שלא יהיה משעמם. הם מסתוריים ושומרים דברים לעצמם. כתינוקות תמצאי אותם משחקים מחבואים ומסתתרים במקומות שלא העלית על דעתך, וכשמעט יגדלו תצטרכי לדובב בעדינות כדי לדעת את אשר על ליבם. הם ניחנים בחשיבה אסטרטגית, ושונאים להפסיד.

מה הוא/ היא באמת יצטרכו ממך? עידוד ותמיכה שיעזרו להם לנצח בדרכם
23/1121/11
תינוקות במזל קשת

תתכונני למסע מרתק. תינוקות במזל קשת הם סקרנים וחקרנים ונמצאים במסע מלא משמעות . לפני שתשימי לב הקטנצ׳יק הזה יגיע לכל פינה בבית, ולא יהיה דבר אחד שלא ינסה לבחון, להכיר ולהבין. הם צמאי ידע –  שואלים שאלות, רוצים לדעת ולהבין הכל ומחפשים את המשמעות מאחורי כל דבר.
מה הוא/ היא באמת יצטרכו ממך? להרגיש חשובים ומסוגלים לעשות שינוי בעולם

EmptyView

הצטרפו למועדון הדיוורים של האגיס

מלאו את הפרטים וקבלו קוד קופון ישירות לנייד שלכם
זה הבייבי הראשון שלי 
בשליחת טופס זה אני מסכים שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות
אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת
לקבלת הקופון אנא אשרו קבלת דיוורים ע"י סימון התיבה

השאירו מייל ותקבלו מהאגיס

שלל הפתעות, הטבות, קופונים ותכנים שווים במיוחד!

בשליחת טופס זה אני מסכימ/ה שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות

אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת