אפליקציות לילדים אפליקציות לילדים
פעוטות

האפליקציות לקטנטנים שכדאי להכיר

הטבלטים והסמרטפונים הפכו לעובדה קיימת. הם כאן כנראה כדי להישאר או להשתפר. בינתיים למרות ההמלצות לצמצם את השימוש בהם בילדים קטנים קשה לא להתפתות ולתת להם לשחק. אם כבר בחרתם לתת לקטנטנים זמן מסך מוגבל הנה מספר אפליקציות ומשחקים שכדאי להכיר.

yesGOkids

האפליקציה מספקת עולם תוכן עשיר המותאם לגילאי 2-6. כל התכנים הם בעברית או מדובבים לעברית. בין התכנים תוכלו למצוא את ערוצי דיסני ג'וניור, ניק ג'וניור, הופ! ובייבי ותוכניות כמו "דורה", "יובל המבולבל", "מןעדון החברים של מיקי", "אומי זומי", "תותית" ו"תומס הקטר". בנוסף הילדים יוכלו להנות מכל התכנים החינוכיים מעולם "yes עם מי לגדול".

האפליקציה פועלת במגוון רחב של סמארטפונים, טאבלטים ומכשירי אנדרואיד. ניתן לצפות בתכנים ללא תלות באינטרנט. כמו-כן ההורים יכולים להגביל את זמן הצפייה עבור הילד, להגדיר רשימת ניגון המורכבת מהתכנים האהובים לצפייה רצופה. הצפייה בתכנים רצופה וללא פרסומות.

 האפליקציה זמינה בחינם, אך רק לקוחות Yes יכולים להוריד את התכנים.

קיד בורד

מערכת משחקים חינוכית אינטרנטית המפתחת יותר מ-20 מיומנויות בקרב ילדים בגלאי 1-5. המערכת פותחה בישראל בעזרת יועצים פדגוגים ומומחים להתפתחות בגיל הרך ומורכבת ממקלדת בעלת 4 מקשים צבעוניים, עולם משחקים חינוכי מותאם אישית לכל משתמש ובקרת הורים המאפשרת לשלוט בתכנים בהם הילדים משחקים.

מקלדת הקיד-בורד שולטת על אזור המשחקים האישי. לכל משתמש יש אזור משחקים מותאם אישית לגילו. דמות בשם Webee מובילה את המשחקים. אם הילד טועה, Webee מסבירה היכן טעה ומעודדת אותו לחשוב. כל פעולה מקבלת תגובה מ-Webee שמעניקה חיזוקים חיוביים לאורך כל המשחק.

אפשר לרכוש חבילות שונות: מארז קלאסי עם 20 משחקים, מארז מורחב עם 30 משחקים ומארז פרמיום עם 50 משחקים. על כל מערכת ניתן לרשום שני ילדים בגילאים שונים ולשחק במספר שפות במקביל. המחירים נעים החל מ 150₪ לערכה.

המילים הראשונות שלי

אפליקציה המומלצת לתינוקות ולפעוטות בגילאי 6 חודשים עד 3 שנים. תורמת להתפתחות הילד באמצעות עידוד החשיבה דרך מגוון גירויים ויזואליים וקוליים, במקביל להעשרת אוצר המילים.

לימוד המילים מתבצע תוך כדי משחק ובכיכובן של דמויות ואובייקטים צבעוניים. המשחק כולל שלבים שונים. בכל שלב הילד נחשף לדמויות ולחפצים מוכרים מחיי היומיום.

המשחק מעניק:

 • היכרות עם דמויות ועם חפצים מחיי היומיום וקישורם לסביבתם הטבעית

 • הרחבת אוצר המילים והעשרתו

 • חיזוק קשר עין – יד

 • הבנת הקונספט פעולה-תגובה

 • פיתוח יכולת התמקדות באובייקט יחיד והענקת מלוא תשומת הלב והריכוז לפעולה אחת ספציפית

האפליקציה מתאימה לשימוש במכשירי:  אייפד מיני, אייפון 5, אייפון 6

האפליקציה זמינה להורדה ב-3.5 ₪ בחנות AppStore , קרדיט לsmartapp

Peekaboo-Baby

אפליקציה שמאפשרת לתינוק לפתח את תחושת הביטחון העצמי באמצעות "קביעות האובייקט" ומשחקי "קוקו". בדרך זו עוזרים לתינוק להתמודד עם חרדת הנטישה בצורה חיובית.

על מנת למנוע את חרדת הנטישה אצל התינוק מגיל 8-10 חודשים, חשוב להעניק לו תחושת קיום גם כשאנחנו לא בסביבה וכך לשמור על ביטחונו הרגשי ולהעלים את חרדת הנטישה בגילאים האלו.
החיוך ש-Peekabooo יעלה על שפתי התינוק יכול לגרום לשינוי גדול.

האפליקציה מתאימה למערכת הפעלה IOS.

האפליקציה זמינה להורדה בחינם בחנות AppStore, קרדיט לsmartapp.

חיות בתמונות

אפליקציה המאפשרת הכרות עם עולם החי בליווי קולות החיות ובדיבוב עברי של שמות החיות. האפליקציה כוללת תמונות של כ-150 חיות מכל העולם ומישראל. כ-40 תמונות מיוחדות לגיל הרך וכוללות את החיות המוכרות, כמו: כלב, חתול ותרנגול.

האפליקציה מתאימה לשימוש במכשירי:  אייפד מיני, אייפון 4, אייפון 5, אייפון 6.

האפליקציה זמינה להורדה ב-7.9 ₪ בחנות AppStore , קרדיט לsmartapp.

עולם המשאיות 123

אפליקציה המומלצת לפעוטות בגילאי 2-4 שנים.

המשחק מעניק:

 • לימוד מספרים וספירה תוך כדי משחק

 • הבנת משמעות הפאזל, חלוקת תמונה למספר חלקים והתאמת תמונה למספר ולצללית

 • תרגול מוטוריקה עדינה

 • תרגול ולימוד מילים ראשונות בתחום כלי התחבורה

 • מתן פידבקים חיוביים

 • שיפור ותרגול קוארדינציית עין-יד

האפליקציה מתאימה לשימוש במכשירי:  אייפד מיני, אייפון 4, אייפון 5, אייפון 6.

האפליקציה זמינה להורדה ב-7.9 ₪ בחנות AppStore , קרדיט לsmartapp

לולי

האפליקציה נוצרה במיוחד עבור הקטנטנים שאוהבים להסתקרן ולגלות. תמצאו שם וידיאו, שירים ומשחקים עם לולי, הדמות שנוצרה במיוחד עבורם. עם לולי הם לומדים להכיר צורות, צבעים, חיות ומספרים.

האפליקציה מציעה רצפי שירים ותכניות של מעל לחצי שעה בנושאי למידה, התפתחות, מוזיקה, חגים ועונות. בנוסף הקטנים יוכלו להנות ממשחקים אינטראקטיביים ומאתגרים, המעודדים חשיבה ועשייה.

הממשק קל להתמצאות, בסביבה בטוחה ללא פרסומות וההורים יכולים להגביל מראש את משך השימוש באפליקציה.

האפליקציה זמינה להורדה בחינם בחנויות AppStore ו-Google Play.

הופ! ילדות ישראלית

האפליקציה הופ! ילדות ישראלית מאפשרת לתינוקות, לפעוטות ולילדים להנות משירים, מדיקלומים ומסיפורים קלאסיים בשפה העברית. בין היוצרים ישראליים תמצאו שירים של ח.נ ביאליק, נעמי שמר ועוזי חיטמן ושירי חגים.

הממשק קל להתמצאות, בסביבה בטוחה ללא פרסומות וההורים יכולים להגביל מראש את משך השימוש באפליקציה.

האפליקציה זמינה להורדה בחינם בחנויות AppStore ו-Google Play.

הופ!

האפליקציה הופ! מאפשרת לתינוקות, לפעוטות ולילדים להנות מצפיה בתוכניות מובילות של ערוץ הופ!, כמו: יובל המבולבל, תותית, פיטר הארנב, הפוני הקטן שלי, מיכל הקטנה והמפלצות, מולי וצומי ונווה עצלנות. במקביל לתוכניות ישנם משחקים אינטראקטיביים בעלי תכנים לימודיים המעודדים את הילדים לחשיבה וללמידה.

הממשק קל להתמצאות, בסביבה בטוחה ללא פרסומות וההורים יכולים להגביל מראש את משך השימוש באפליקציה.

האפליקציה זמינה להורדה בחינם בחנויות AppStore ו-Google Play.

"מילים ראשונות"

האפליקציה מבית "טלית תקשורת" מאפשרת לקטנטנים להכיר למעלה מ-200 מילים חדשות באמצעות משחקי התאמה, מיון וניחוש. בכל משחק קיימים מאות צירופים אפשריים. המשחקים מציעים 9 קטגוריות: בעלי חיים, לבוש, פירות וירקות, אוכל, כלי נגינה, צורות, צעצועים, תחבורה ומספרים.

בנוסף למשחקים, יש באפליקציה 8 סרטונים, ביניהם: הזמנה לפוצץ בלונים עם החבר הג'ירף, הפלת לבנים וגילוי כבשה מרקדת, האכלת פיל רעב, ריקוד רוקנ'רול עם סנאי שובב ועזרה לארנבון עם אכילת גזר.

האפליקציה יחד עם הדמות המרכזית בה, "בייבי הפרפר", לקוחים מהסדרה החדשה "המופע של בייבי" בערוץ "בייבי".

אפליקציה זמינה להורדה בחינם בחנויות AppStore ו-Google Play.

אפליקציות שירים חדשות של ערוץ בייבי

שלושת האפליקציות מבית "טלית תקשורת" כוללות שירים אהובים על הקטנטנים, כמו: "לדוד משה היתה חוה", "גלגלי האוטובוס" ו"כוכב מנצנץ". בנוסף להאזנה לשירים, אפשר להקליט שירים, להקיש על כלי נגינה, לצפות באנימציות ובשירים ולדפדף בספר השירים תוך כדי האזנה להם.

האפליקציה זמינה להורדה בחינם בחנויות AppStore ו-Google Play.

EmptyView

הצטרפו למועדון הדיוורים של האגיס

מלאו את הפרטים וקבלו קוד קופון ישירות לנייד שלכם
זה הבייבי הראשון שלי 
בשליחת טופס זה אני מסכים שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות
אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת
לקבלת הקופון אנא אשרו קבלת דיוורים ע"י סימון התיבה

השאירו מייל ותקבלו מהאגיס

שלל הפתעות, הטבות, קופונים ותכנים שווים במיוחד!

בשליחת טופס זה אני מסכימ/ה שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות

אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת