האגיס
מערכת האגיס

גומלים מחיתולים גם מחוץ לבית

7 מוצרים מיוחדים שכדאי שיהיו לכם בזמן הגמילה וכשאתם יוצאים לטיולים

ילדים יושבים על סיר בגמילה מחיתולים עם נייר טואלט תכלת

הקיץ והחופשה מזמנים להם טיולים ויציאות רבות מהבית. במקביל זוהי גם העונה לגמילה מחיתולים והרצון לצאת מהבית לבלות בדיוק בתחילת תהליך הגמילה, שבו הילד יכול לפספס, לעיתים מלחיץ. מה עושים? איך ממשיכים את השגרה, יוצאים לנופש ועדיין ממשיכים בתהליך הגמילה מחיתולים?

  • אל תשדרו לחץ, אלא המשיכו את השגרה ואת התוכניות.
  • אל תיבהלו מפספוסים
  • הצטיידו בתיק נוסף ובו מוצרים שיעזרו לכם ולפעוט בשלב הגמילה מחיתולים.
  • נסו להעביר אל הפעוט הנגמל חלק מהאחריות לצרכים שלו

מה כדאי שיהיה אתכם ביציאה מהבית?

סיר מתקפל: סיר קטן ניתן לקפל בתיק ולהוציא ולהרכיב במהירות כשצריך. מומלץ ללכת איתו לכל מקם וכל למנוע לחץ בחיפוש אחרי שירותים ציבוריים ויותר מכך שירותים ציבוריים נקיים.

סיר לכת

משתנון: זו המצאה שהגיע לארץ רק בשנים האחרונות, מדובר במשתנון לבנים המאפשר להם לעשות פיפי בעמידה ולא בישיבה, בשלבים הראשונים. הוא נתלה על הקיר וניתן להורדה ולניקוי. מומלץ כגימיק אבל גם פרקטי.

משתנון1

משטחי החתלה: אתם בוודאי שואלים למה משטחי החתלה כשאתם למעשה גומלים מחיתולים? פשוט בכל נסיעה ויציאה מהבית כשהילד גמול כדאי להשתמש במשטח החתלה כמגן על כיסא הבטיחות או בלילה כמגן מיטה בשינה מחוץ לבית. ככה גם אם יהיו פספוסים לא תצטרכו לנקות.

פול אפס: תחתוני פול אפס מצוינים לשלבי הגמילה בהם הילד לומד לשלוט. הורים רבים נלחצים מהיציאה מהבית כשהילד בשלבי גמילה, אבל עם תחתוני פול אפס אפשר לצאת ולא להילחץ או ללחוץ על הילד בשאלות. גם אם יהיו מעט פספוסים הם יספגו והילד ידע שפספס על ידי הציורים שייעלמו בתחתונים.

בגדים להחלפה: למעשה אנחנו מאמינים שתמיד יש לכם בגדים להחלפה בתיק ולכן אין צורך לשנות מההרגל, רק לדאוג שתמיד יהיו מגדים שתוכלו להחליף, בלי להילחץ, במקרה שצריך.

שקיות: לבגדים מלוכלכים, לפספוסים ובכלל- דאגו לשקיות שניתן לאחסן בהם כל מה שתרצו, עד שתגיעו הביתה.

ג'ל לחיטוי: ההרגל לשטוף ידיים אחרי הליכה לשירותים הוא חשוב אבל כשנמצאים בטיול לא תמיד ניתן. כדאי להמשיך להעביר לילדים מסר של היגיינה על ידי שטיפת ידיים עם ג'ל מיועד לכך או דפי סבון נמכרים בחנויות ומים שתמצאו בברז.

כתבות קודמותכתבות נוספות
קבלו עדכונים על כל מה שטוב לקטנטנים שלכם
הרשמו עכשיו
הגעתם לרכיב תגובות של פייסבוק, אם ברצונכם לדלג עליו לחצו כאן
תגובות
מעבר לאזור התוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z