האגיס
מתנות לידה של האגיס
מערכת האגיס

משלוחי מנות יצירתיים

אחד לגן, אחד למשפחה, לא לשכוח את הגננת. גם אתם צריכים להכין משלוחי מנות לרשימה ענקית? מוזמנים לראות איך ניתן להכין הכל מחומרים שיש בבית, בקלות ובעיקר בשילוב עם הילדים

4 ילדים מחופשים לחיות בתחפושות מתוקות

הכינו מספרים, צבעים, ניירות או טפטים לגזירה מפה חד פעמית, לכל הלכלוך וכמובן זמן פנוי להיות עם הילדים (זוכרים שלא משאירים אותם לרגע עם צבעים דבק או מספריים לבד?)

כל מה שצריך זה לשמור על קופסאות התמ"ל שלכם, לא משנה אם מדובר במטרנה נוטרילון או סימילאק, הכל טוב. שתפו היטב וקשטו ויש לכם משלוח מנות מיוחד ומקורי. ניתן לגזור צורות מטפט או למצוא מדבקות מתאימות ולשתף את הילדים בעשייה, כמובן בהשגחה צמודה שלכם.

משלוח מנות פרטים בלינק https://www.pinterest.com/pin/AVOVX8jVZnUmQpNKXPYlYuB2ajcWkmXtdiT3AEX2DxdV_WNVJtmodeg/

 

 

עוד משלוח מנות שניתן להכין מקופסאות תמ"ל ריקות הוא ליצן קטן וחמוד. כאן תזדקקו לסול לקצת יותר דיוק בגזירה. אבל התוצאה שווה את המאמץ.

 

פרטים נוספים בלינק
https://www.pinterest.com/pin/16536723610478724/

כמעט לכולם בבי יש שקיות נייר בצבעים שונים. ניתן למחזר גם אותם למשלוחי מנות. גם כאן צריך מספרים, צבעים וניירות צבעוניים או מדבקות. ההכנה קלה וניתן לשתף בה את הילדים.

 

פרטים נוספים בלינק
https://www.pinterest.com/pin/424816177326682518/

את הצנצנות האלה ניתן לקנות מוכנות אבל גם קל להכין. כל מה שצריך זה לשמור על צנצנות הקפה שלכם, לשטוף היטב ולהדביק למכסה חיית צעצוע, שאנחנו בטוחים שיש לכם בשפע במגירת הצעצועים של הקטנטנים. מדביקים, צובעים, מחכים לייבוש מלא ויש לכם קופסה מתוקה שניתן להכין בה משלוח מנות לגננות בגן או למשפחה.

 

פרטים נוספים בלינק
https://www.pinterest.com/pin/535928424383191564/

 

כתבות קודמותכתבות נוספות
קבלו עדכונים על כל מה שטוב לקטנטנים שלכם
הרשמו עכשיו
הגעתם לרכיב תגובות של פייסבוק, אם ברצונכם לדלג עליו לחצו כאן
תגובות
מעבר לאזור התוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z