האגיס האגיס קישור לדף הבית
צילום דרדסים MEI- Theatrical DMCC IMPS SA

קיץ 2017: תערוכות ואטרקציות לילדים

מתלבטים מה לעשות עם הילדים בחופש הגדול? תערוכות חדשות ואטרקציות לקטנטנים שהגיעו במיוחד לחופשה. אספנו לכם פרטים מחירים ומידע

כר הדרדסים הגיע לישראל התערוכת דרדסים חדשה לקיץ 2017

קיץ 2017 לא מאכזב ודואג גם הוא לפעילויות ותערוכות לילדים. השנה תוכלו להכיר את אפריקה עם הילדים, לצאת למסע בכפר דרדסים ועוד. כל התערוכות מיועדות לילדים אבל לפני שאתם יוצאים מומלץ לרכוש כרטיסים מראש, בדרך כלל תוכלו למלוא גם מבצעים שונים וכמובן להתעדכן בשעות הפתיחה.

תערוכת הדינוזאורים

מתי  06-31 באוגוסט 2017  – האנגר 11

איפה: נמל תל אביב האנגר 11

תערוכת הדינוזאורים, מגיעה אלינו מדרום אמריקה, עם עשרות דינוזאורים בגודל אמתי (עד 7 מטר גובה), נושמים זזים ומשמיעים קולות. הדינוזאורים יוצגו על פני שטח ענק של  3000 מ"ר באווירת היערות והמדבריות-הסביבה בה הם חיו, כך שניתן יהיה להתרשם מעוצמתה של החיה החזקה, והמרתקת.

המבקרים בתערוכה ייהנו ממסע בזמן, שיחזיר אותם כ- 240 מיליון שנה אחורה, לחזות בחיים ובסביבה הטבעית בה נתגלו הדינוזאורים לראשונה, עד להכחדתם מעל פני כדור הארץ לפני 60 מיליון שנה ולקבל הסברים על מגוון סוגי הדינוזאורים וההבדלים ביניהם!

בתערוכה יוקם אזור אינטראקטיבי לכל המשפחה בו יתאפשר לרכב על גורי דינוזאורים, לטפס על חבלים, להצטלם עם דינוזאורים, לצייר, לצבוע ולשחק ב"להיות ארכיאולוגים" תוך חפירה וחיפוש העתקי מאובנים.

 

הדרדסים תערוכת לכל המשפחה

מתי:  19 ביולי – 31 באוגוסט 2017. פתוח כל ימות השבוע כולל שבת

איפה: ביתן 2, גני התערוכה, תל אביב.

מה מתוכנן: אנחנו ההורים מכירים אותם מסגרת טלוויזיה מצוירת. מאז דרדסאבא, דרדסית וגרגמל עברו שינוי והם מוכרים לילדים בגרסה משופרת יותר. הקיץ הקרוב כפר הדרדסים מגיע לתערוכה ענקית ובלעדית בישראל

בתערוכה הקהל מגיע לבקר את הדרדסים בכפר, לשיר איתם במחזה, להצטלם איתם ולבסוף – להבין איך זה להיות כל-כך קטן! הילדים יפגשו את דרדסבא, דרדסית ושאר חבריהם, יראו את בית הפטרייה שלהם, יוכלו לעבור על גשר הדרדסים, לשבת על חיפושית אדומה ובכלל להרגיש חלק מהיצורים הכחולים. גם גרגמל, שונא הדרדסים יהיה.

התערוכה, המשתרעת על פני 2,000 מטר מרובע, תציג את עולמם הקסום של הדרדסים, ב-5 מתחמים חווייתיים גדולים. הפארק משתרע ע"פ 560 מ"ר ומכיל עשרות דרדסים שונים בגובה 90 ס"מ, בתי פטריות בגובה 4 מ', חיפושיות ענק, עצים ועוד

הבית הענק: רוצים לראות את העולם כמו הדרדסים? על פני כ-250 מ"ר מוצבים חפצי בית עצומים, שיתנו לכם תחושה שאתם דרדסים. תוכלו להסתובב במתחם הענק, לשבת על הסמרטפון האסטרונומי, לטפס על הכיסאות העצומים ואולי תצליחו להגיע לשולחן האוכל.

צילום מתוך כפר הדרדסים בתערוכת הדרדסים

מי לא רוצה להיות בכפר דרדסים? צילום MEI- Theatrical DMCC IMPS SA

מיניאטורת כפר הדרדסים: אם תתכופפו מעט, תצליחו לראות את כפר הדרדסים כולו בגודל טבעי.

מוזיאון הדרדסים הבינלאומי: כל מה שרציתם לדעת על הדרדסים: הדמית חדר העבודה  של ממציא הדרדסים, פייר קוליפור (פיו(. אוסף דרדסים נדיר המכיל כ- 500 פריטים, סקיצות וציורים ראשונים של הדרדסים, התפתחותם לאורך השנים, עובדות מפתיעות ואפילו איך נשמעים הדרדסים בפרסית, טורקית וגרמנית.

מחזמר הדרדסים המקורי מחו"ל: המחזמר 'הדרדסים' המקורי מחו"ל מתורגם לעברית עם שחקנים בתחפושות מרהיבות, בליווי תפאורה אותנטית ומוזיקה מקפיצה . המחזמר מוצג במשך כ-30 דקות.

עוד יוצגו בתערוכה עמדות צילום תלת ממד מיוחדות ואטרקציות נוספות, המתאימות הן לילדים והן למבוגרים שגדלו על הסדרה האהובה.

מחירי כרטיסים: מחיר מלא: 119 שח מכירה מוקדמת: 89 שח. כרטיס משפחתי (2 +2*) – 300 שח

צילום מתוך המחזמר דרדסים שיוצג בתערוכת הדרדסים. 4 דרדסים רוקדים על הבמה

מחזמר הדרדסים. צילום: MEI- Theatrical DMCC IMPS SA

לילות אפריקה

מתי:  מתחיל יולי ועד סוף אוגוסט. בכל ימות השבוע כולל שבת.

איפה: הגן הבוטני האוניברסיטאי בגבעת רם ירושלים

'לילות אפריקה' בגן הבוטני היא הרפתקה משפחתית מיוחדת המחברת את נופי הגן הבוטני עם הצמחייה הייחודית שמקורה ביבשת הנדירה.  החוויה הלילית מלווה בפסקול ייחודי ועשיר ותאורה מרהיבה היוצרת פנטזיה, פרי יצירתו של אמן התאורה גיל טייכמן.

הגן הבוטני בירושלים פותח שעריו למבקרים שיעברו הרפתקה בגן נסתר בממלכה אפריקאית. הילדים יעברו את ההרפתקה עם קאי ולולו, יורשי העצר האפריקאים. באמצעות משימות מאתגרות שמופיעות בכתב חידה בליווי שחקנים, תלבושות, תפאורה, צלילים ותאורה מרשימה שיכניסו את המשתתפים לאווירה אפריקאית ייחודית. ההורים והילדים מוזמנים לגלות, לחוות, להתנסות וללמוד על אוצרות יבשת אפריקה, כמו גם על התכונות  והערכים החשובים ביותר לכלל בני האדם באשר הם. החוויה מתאימה לילדים מגילאי שנתיים עד 12 ומונגשת לעגלות ילדים וכסאות גלגלים.

הפעילות מורכבת בתחנות שונות שהילדים וההורים יעברו: בתחנה הראשונה יפגשו המבקרים את זקן השבט, שיקבל את פני הילדים ויחלק להם כתב חידה איתו יצאו למסע. בהמשך ייפגשו המבקרים בקאי ולולו, הנסיך והנסיכה האפריקאים, שיעברו יחד עם הילדים שלל תחנות מאתגרות וכיפיות, ילמדו על התרבות האפריקאית וההיסטוריה, יכירו את הטבע של היבשת, יפגשו אנשים מרתקים ומצחיקים, יתאפרו באיפור המסורתי, יצעדו בשביל האומץ ויעמדו יחדיו במשימות הדורשות תעוזה, חוכמה ויצירתיות, בדרך לאוצר הסודי.

משחות וילדים עוברים מסע בגן הבוטני

חוויה משפחתית בגן הבוטני. צילום יחצ

בהמשך המסע ישמעו המבקרים סיפורי שבטים אפריקאים, יכירו את סמלי התרבות האפריקאית, ילמדו איך להכין שיקויים מאת רופא השבט המשעשע. ירקדו לצלילי הקצב של שבט המסאי, ילמדו לתופף על הגוף ולשיר את שיר הגשם, יכירו את קולות הלילה, יפצחו חידות, יתרוצצו במבוך וישברו שיאים אישיים בפעילות חווייתית.

הגן הבוטני בשיתוף אירגון Israel Flying Aid מזמינים את המבקרים לתרום בובות וצעצועים שמורים במצב טוב, לילדים יתומים באפריקה. בכניסה למתחם תוצב תיבה ענקית בה יוזמנו הילדים להניח את הצעצועים והבובות שיועברו על ידי ארגון Israel Flying Aid ליתומים באפריקה.

מחיר כרטיסים: כרטיס בודד: 50 שח , משפחתי (זוג + שלושה ילדים) 190  שח, מחיר מיוחד למנויי הגן הבוטני. למחזיק כרטיס ירושלמי : 30 שח לכרטיס בודד, כרטיס משפחתי ב- 140 שח.

מדריכה - שחקנית מלווה את הסיור לילות אפריקה, בגן הבוטני

לילות אפריקה חוויה לשפה.. צילום יחצ

פסטיבל כדורים פורחים

מתי: אוגוסט

איפה: בעין חרוד ובפארק אשכול

כדורים פורים הם לא דבר חדש, מדובר בכלי טייס שקיים כאן יותר מאלף שנה בוורסיות שונות. ועדין להרים את הראש ולראות עשרות כדורים פורחים מעלינו בשמיים זו חוויה מרשימה ומיוחדת. בכל שנה ניתן ליהנות מהחוויה הזאת בצפון ובדרום. גם השנה תוכלו לראות כדורים פורחים בשני מוקדים שונים, הצפון – גן לאומי מעיין חרוד ב-4-3 באוגוסט ובדרום – פארק אשכול ב-11-10 באוגוסט.

הפסטיבל מתקיים זו הפעם השמינית . הוא מאחד כדורים פורחים מכל העולם בנוסף, יהיו במקום מטוסים קלים, צניחות חופשיות, מופעים לכל המשפחה ובלילה יתקיים מופע ה-Night Glow

מחיר: משתנה

LEGO PARK  -מגיע לעיר הילדים- חולון

מתי: 27 ביולי עד ה- 31 לאוגוסט 2017

איפה: היכל טוטו חולון, מתחם לה פארק ,פארק פרס

בקיץ הקרוב אירוע LEGO PARK  חוזר ומאפשר הרפתקה לכל המשפחה עם מיטב אטרקציות לילדים ומתקנים ייחודיים שלא נראו בישראל: מתקני לונה פארק: קרוסלת סוסים, קרוסלת מטוסים, ג'ימבורי לפעוטות וקטנטנים,  מתחם PlayStation 4, מבוך לייזר ביער של נינג'גו, שדרת משחקי LEGO אינטראקטיביים, פינות יצירה, בובות LEGO, קולנוע 7 מימדים, רכבת חשמלית לקטנטנים, פארק  משחקיות LEGO. המתחם ממוזג ומקורה עם למעלה מ-3 מיליון קוביות לגו להרכבה.

ג'מבורי – מתחם ג'מבורי לפעוטות וקטנטנים המכיל: בריכת כדורים, קרוסלה מסתובבת ומזרנים, מגלשות , נדנדות , משחקים אינטראקטיביים לכלל גילאי הקטנטנים , רובי לייזר ,מטבח לקטנטנים .

מתקני לונה פארק- קרוסלת סוסים, קרוסלת מטוסים. רכבת חשמלית לקטנטנים. מתחם PlayStation 4 – מסכי פלזמה עם משחקי הוידיאו של LEGO  הפופולאריים. מבוך לייזר –יער נינג'גו – בגודל 250 מטר עם רובי לייזר חדשניים שהגיעו במיוחד מארה"ב מבוך  בהשראת הסרט החדש שיוצא הקיץ NINJAGO  , הילדים נלחמים ביער  לבושים בחליפת מגן ורובה לייזר חדשני. שדרת משחקי LEGO אינטראקטיביים – מתחמי משחק טאץ בהם הילדים נכנסים לעולם אינטראקטיבי וחוויתי של LEGO (פאזל, טריוויה, משחקי זיכרון ועוד) קולנוע 7 מימדים- מתחם קולנוע עם מקומות ישיבה בו יוקרנו סרטים שונים ב- 7 מימדים של עשן, תאורה, כיסאות זזים, רוח, סאונד וכו' מהמתקדם ביותר שיש בארץ. משחקיות LEGO -מתחמי בנייה והרכבה- מתחם ובו עמדות הרכבת LEGO ויצירה עם כל הדמויות הפופולאריות. במתחם יסתובבו בובות  LEGO

שעות פתיחה: א-ה: 09:00-20:00 שישי: 09:00 -15:30, שבת: 09:00 -20:00

מחיר: 119 ₪ הטבות נוספות בחברות האשראי 1+1

תערוכת הלוג בחולון. מתחם לגו ענקי

תערוכת הלגו

 

"ארץ לעולם לא" אגדת פיטר פן בגן הטרופי

מתי:  1 ביולי – 31 באוגוסט 2017

איפה:  פארק הירקון גני יהושוע ת"א

סיפורו המפורסם של פיטר פן הילד הנצחי הופך לחוויה משפחתית. הגן הטרופי בפארק הירקון תל אביב: בין צמחיה טרופית שופעת, אגמים ופלגי מים יפגשו הילדים בכל הדמויות האהובות פנים אל פנים ויחוו מסע גילוי קסום. בכניסה ל"ארץ לעולם לא" יקבלו המבקרים מפה של הארץ ובה כל המקומות המופלאים בהם ניתן יהיה לבקר:

כפר האינדיאנים של טייגר לילי שם ילמדו ריקודי שבט, לירות בחץ וקשת ויגלו פרטים חשובים מחיי האינדיאנים

מפרץ בתולות הים שם יפגשו בתולת ים אמתית, חברת-אמת של פיטר פן ויאזינו לשירתן המיוחדת.

סלע הגולגולת שם יכנסו למסלול אימוני שודדי הים גדוש במשימות פרועות

כיתת הפיות של טינקרבל שם כל ילד/ה יקבל בהשאלה זוג כנפיים, זר ושרביט וישתתף בשיעור על חיות הקסם והבעת משאלות וילמד כיצד מתחמקים משודדי הים

מחנה הילדים האבודים שם אסורה הכניסה למבוגרים- עולם הרפתקאות רק לילדים !

וגולת הכותרת הבלתי נשכחת: ספינת פיראטים אמתית, הג'ולי-רוג'ר של קפטן הוק, שתענוג במפרץ הקניבלים. שם יתקיים 6 פעמים ביום מתרחש מופע סצנות מהסיפור על הספינה בהשתתפות פיטר פן, קפטן הוק, טייגר ליילי, ודמויות נוספות.

שעות מופעים: 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00 ו-20:00

בנוסף יוצב במקום מתחם ג'ימבורי ענק לילדים.

מחירי כרטיסים: מחיר מלא: 89 ₪. מבצעים: בכל חברות האשראי: 89 ₪ ל – 1+1 . למחזיקי כרטיס דיגיתל: 79 ₪ ל – 1+1 תוספת של 10 ₪ בכניסה לסירת הפיראטיים.

פירטים והילדים במופע פיטר פן

גיא חמוי ארץ לעולם לא

 

סיורי עששיות בפארק אריאל שרון

מתי: 3.7 | 13.7 | 27.7 18:30-20:30

איפה: פארק אריאל שרון

פארק אריאל שרון פותח את פעילות הקיץ, ומזמין הורים וילדים לסיור ייחודי המתחיל בשעות האור ומסתיים בחשיכה, בליווי עששיות. זוהי הזדמנות להכיר את סיפור שיקומו של הר הפסולת שהפך בתהליך אקולוגי ייחודי מסוגו לפארק פורח, לחוות את הטבע המשתנה לעת ערב, ולצפות יחד עם כל המשפחה בשקיעה מרהיבה היורדת על מטרופולין גוש דן.

במהלך הסיור יצפו המשתתפים במיצג מולטימדיה "סיפורו של הר", יעברו במתחם לב ההר ובמרכזו אגם אקולוגי ייחודי,  ולאחר מכן יעלו לרום ההר לאזור מרפסת התצפית הצופה על גוש דן.

הסיורים הינם בדרגת קושי קלה ומתאימים לכל המשפחה.

יש להצטייד בנעלי הליכה סגורות, מים

הפעילות הינה ברישום מראש בלבד ומותנית במספר נרשמים

מחיר: 25 שח למשתתף

כרטיסים בלינק https://www.eventer.co.il/user/parksharon

סיור עששיות בפארק אריאל שרון. סיור משפחתי

סיור עששיות בפארק אריאל שרון. חוויה משפחתית. צילום אורי אהרון

תערוכת גן המפלצות

מתי יולי- אוגוסט 2017

איפה? גן מוז"א-מוזיאון ארץ-ישראל, תל-אביב.

גן פלאות מיוחד ובו עשרות מפלצות ענק מפחידות, מצחיקות ומגעילות ששרות, מדברות, מספרות ומפתיעות! תערוכת גן המפלצות.

מי שעומד בראשה זה צמד היוצרים האהובים, אפרים סידון ויוסי אבולעפיה, אשר העניקו לנו ספרי ילדים רבים ומופלאים. אחרי שנתיים של הכנות יוצאים השניים. לדרך במיזם ענק וראשון מסוגו בעולם – תערוכה שכולה קסם, צחוק והתרגשות.

עוד בתערוכה מתחם פעילות מיוחד לילדים הכולל ארגז חול ענק לבניית מפלצות עם מדריכי פיסול בחול , מתחם לצביעת מפלצות, פעלתון, קיר סלפי מפלצות, כסא מלך המפלצות ועוד.

מפלצת ירוקה מתערוכת גן המפלצות קיץ 2017

גן המפלצות במוזאון ארץ ישראל.

 

Family Fun – קיץ 2017 בלונדע

מתי: פעילויות הקיץ  יחלו החל מהסופ"ש של ה – 20.7

פתוח בחודשים יולי אוגוסט כל יום בין השעות  09:30-18:30

ימי שישי 09:30-14:00 ושבתות  18:00- 09:30

בקיץ הקרוב תמצאו ב"לונדע", מוזיאון הילדים של באר שבע, לצד מרחב עצום של חוויות פיזיות, רגשיות וחינוכיות, פעילויות נוספות וחדשות במיוחד לימות הקיץ, שיספקו לכם שעות של זמן איכות משפחתי מלא בהנאה.

מבין הפעילויות הנוספות המיוחדות למתכונת הפמילי פאן: הפעלות משפחתיות כיפיות, מעשירות ומלמדות, מתחם מיוחד ובו סדנאות יצירה ואומנות להורים וילדים, מתחם ענק של בועות סבון ומשחקי מים, משחקי ענק משפחתיים,  אפשרות לרכישת סלסלת פיקניק לארוחת צהריים/ערב שתכינו בעצמכם ועוד.

כמו כן המוזיאון יפעל במתכונת מיוחדת במהלך סופי השבוע: מדי יום חמישי תתקיים פעילות לילה מיוחדת עד השעה 22:00, בערבי שישי נערוך קבלת שבת משפחתית, ובימי שבת יתקיימו שעות סיפור תיאטרליות וחוויתיות.

לונדע – מוזיאון הילדים של באר שבע הינו המוזיאון הראשון בארץ, בו המתחמים הם רב-גילאיים ותוכננו במטרה לספק עניין משותף למשפחות שלמות יחד, על מנעד הגילאים הרחב של ילדיהן. הצבעוניות של המקום אנרגטית ומסקרנת והמבקרים בו נכנסים לעולם אחר, עולם הילדים. על פני 3 קומות גדולות, בשטח כולל של 4,000 מ"ר, פזורים שמונה מרחבי ידע בהם למעלה מ-50 מייצגים ומתקנים שונים ומפתיעים, וכוללים משחקי חוץ ופנים. כל חלק עוסק בפן אחר של העולם הסובב אותנו, ומאפשר לילדים לחוות את המציאות על רבדיה השונים, לגלות את עצמם ואת מקומם במרחב האישי, המשפחתי, הציבורי והחברתי –  כפרטים וכחלק מקבוצה. בנוסף יש במקום שני שטחי חוץ מושקעים המשלימים את החוויה.

Family Fun" - קיץ 2017 בלונדע" תמונה מהמתחם

Family Fun" – קיץ 2017 בלונדע"

 

 Fantasy Circus 

מתי: 13 -17 באוגוסט, 20 -24 באוגוסט

איפה: עזריאלי בתל אביב

קרקס פנטזיה – Fantasy Circus מגיע למקום הגבוה ביותר בתל אביב- אמפיתיאטרון עזריאלי. אומני הקרקס מרחבי העולם, בקרקס המשלב תנועה, אקרובטיקה, אש, מים ומוזיקה.

מופע קרקס וירטואוזי לכל המשפחה, על הבמה תוכלו ליהנות מאקרובטים, לוליינים וקומיקאים.

במקום ישנה אטרקציה לגדולים יותר, רכבת הרים על מסלול אמיתי המשלבת משקפי מציאות מדומה וירטואלית אשר מעצימה את חווית הנסיעה ברכבת ומתאימה לכל המשפחה.

ניתן לרכוש כרטיס משולב לקרקס יחד עם נסיעה ברכבת הרים עזריאלי רייד.

כרטיס לקרקס פנטזיה בלבד מחיר מלא: 79 ₪. מחיר ועדים מסובסדים- 45 ₪.

כרטיס משולב לקרקס פנטזיה ולרכבת אקסטרים מחיר מלא: 95 ₪ מחיר ועדים מסבסדים- 59 ₪

תמונה מתוך קרקס פנטזיה המוציע בישראל קיץ 2017

קרקס פנטזיה על גג עזיראלי. צילום יחצ

כתבות קודמות בנושא טיוליםכתבות נוספות בנושא טיולים
קבלו עדכונים על כל מה שטוב לקטנטנים שלכם
הרשמו עכשיו
הגעתם לרכיב תגובות של פייסבוק, אם ברצונכם לדלג עליו לחצו כאן
תגובות
סגירה

תשאירו מייל ונדאג לעדכן אתכם בהטבות, קופונים בלעדיים ותכנים שווים במיוחד!

תמונת תינוק

בשליחת טופס זה אני מסכים שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם למדיניות הפרטיות

אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת.

איזה כיף שהצטרפת אלינו

נשמח להכיר אותך טוב יותר כדי שכל ההטבות והתכנים שנשלח יהיו מותאמים אך ורק עבורך!

תמונת תינוק
-
תאריך לידה של התינוק

בשליחת טופס זה אני מסכים שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם למדיניות הפרטיות

אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת.
תמונת תינוק

עכשיו אנחנו מכירים!

שלחנו לך מייל

במידה והמייל אינו מגיע, בדקו בתיבת דואר

הזבל וסמנו את האגיס כדיוור בטוח

מעבר לראש העמוד, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + xמעבר לאזור התוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לתחתית העמוד, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + c