האגיס האגיס קישור לדף הבית
מערכת האגיס

אירועי שבועות ברחבי הארץ

מצפון ועד דרום, כל אירועי שבעות ברחבי הארץ

ילדה עם טנא

שבועות הוא חג המים והגבינות, הזדמנות טובה לצאת מהבית לטיולים מעניינים, לאכול טוב ולהגיע לאירועים מיוחדים לחג. בחלק מהקיבוצים ומהמושבים ברחבי הארץ תמצאו טקסי ביכורים פתוחים לקהל הרחב, כדאי להתעדכן באזור בו אתם גרים.

חגיגה בלבן בחבל מודיעין

פסטיבל חקלאי באווירה כפרית – ממש במרכז הארץ. באווירת חג הגבינות המחלבות והיקבים של חבל מודיעין מזמינים את מבקרים לטעום מתוצרתם. בנוסף רונה קינן במופע סולו, טעימות חומוס אצל מגדל החומוס הגדול בארץ, חפירות ארכאולוגיות, סיורים מודרכים במקלט הקופים, הכנת פיתות טעימות, חגיגת ביכורים עם קציר חיטה וטחינת קמח, לחם חמים וטריים בעבודת יד ממגוון סוגי קמחים, מפגש עם תוכים, טורפים וזוחלים בחוות 'ילדי הטבע', ניווט ספורטיבי לכל המשפחה, שוק איכרים, טעימות יין וגבינות ועוד!

לפרטים באתר

 

שבועות בפארק נאות קדומים

סיור מודרך וחוויתי בפארק יתמקד בשמותיו השונים והמגוונים של חג השבועות, במהלכו יכירו המבקרים את הווי חיי הקוצרים בחג הקציר ויבקרו בגורן עמוסת השיבולים ובשדות החיטה והשעורה.

משתתפי הסיור אף יתנסו בשחזור כל מלאכות החקלאי בגורן, החל מהקציר בשדה בעזרת מגל ועד טחינת הגרעינים לקמח באבני ריחיים. בגני שבעת המינים הם יוזמנו לסמן את הפירות הבכורים שעל העצים לכבוד חג הביכורים

בנוסף ייהנו המשתתפים מקציר חיטה במגל, טחינת גרעינים באבני ריחיים, כתיבה על קלף עם קולמוס ודיו גיבון גבינות בשיטות קדומות כתישת תבלינים במכתש ועלי והכנת פיתות על הטאבון

השתתפות  בסיור מותנית בהרשמה מראש

מחיר: 40 ₪ למשתתף (מעל גיל 4)

פרטים באתר

סיור שבועות בנאות קדומים-צילום אלדד מאסטרו

שבועות בגן החיות התנ"כי בירושלים

המלטה חדשה בגן החיות התנ"כי היא תמיד סיבה לחגיגה. לאחר אנחת הרווחה של המטפלים, אחרי שההמלטה עברה בשלום ורואים שהרך הנולד (או הבוקע) בריא ושלם, כולם רוצים להגיע ולחזות בפלא החדש והחמוד שהגיח לעולם.

בחג שבועות, יציגו בגן את כל ביכורי בעלי החיים שנולדו השנה, במסלול ביכורים מיוחד שלאורכו שלטים ותמונות שיוצבו לצד התצוגות השונות, ויספרו בקצרה את סיפורם של המצטרפים החדשים לגן. כך יפגשו המבקרים את לינדה – הג'ירפה הצעירה בת החודשיים, את צמד הטמרין הרעמתי הזהוב – זן נדיר בסכנת הכחדה, את 8 היעל הנובי, 8 הנשרים ועוד. במשך החג יהיה ניתן ליהנות גם מהאכלות מודרכות, אימון פילים על פי שיטה ייחודית המספקת לפילים איכות חיים גבוהה, מפגשים מודרכים עם בעלי חיים ידידותיים ועוד.

מחיר: ילד (גיל 3-18) 44 ₪, מבוגר 58 ₪

שבועות בגן החיות התנכי צילום שי בן עמי

הפנינג שבועות קיבוצי בתיירות רמת רחל

הכנת קמח, בצק ואפיית פיתות בטאבון, רכיבה על גמל *טקס שבועות קיבוצי מסורתי, תהלוכת ביכורי רמת רחל , פינת צילום קיבוצית על טרקטור וערימות חציר, מכירת דבש דובדבנים וליקרים מיטב התוצרת החקלאית של רמת רחל, מופע חבורת זמר ומחול, פעילות מעגל מתופפים, ועוד

בהפנינג – טכס ביכורים קיבוצי מסורתי, חבורת זמר ומחול בלבוש לבן חגיגי, שירים וריקודים, סיור מודרך בשבילי הקיבוץ, תהלוכת ביכורים כולל תינוקות חדשים שנולדו השנה, רכיבה על גמל, שירים וריקודים, תלמדו להכין קמח ממנו בצק לפיתות וישר לטאבון, תוכלו ליהנות מדוכני יצירה ואיפור , פעילות מעגל מתופפים ודוכני מכירה ייחודיים בהם תוצג התוצרת החקלאית של הקיבוץ כמו דבש, דובדבנים ומיני ליקרים, להצטלם עם הילדים על הטרקטור ובין ערימות החציר, לעצור להתרגעות קלה על הדשא לספוג אוירה פסטורלית וליהנות מטבע ייחודי בתוך העיר ועוד.

עלות: לילד מגיל שנתיים 40 ₪ / מבוגר 30 ₪

שבועות 2019 ברמת רחל צילום סטודי JELLYBEAN

פלסטיקולוג'י – שבועות במוזיאון המדע ע"ש בלומפילד בירושלים

'מבשלים' פלסטיק – סדנת התנסות ייחודית וחדשה לשבועות בלבד * הכנת ארנק צבעוני משקיות פלסטיק בסדנת בנייה כיפית  * "פלסטי"Factory – מפעל למיחזור פלסטיק * מיצבי אמנות מפלסטיק ממוחזר * הדגמה מדעית מרתקת * "פלסטיקטיבה" – הצגת מקור לכל המשפחה  ועוד.

עד כמה פלסטיק נוכח בחיינו? מה אורך חיי המדף של מוצרי הפלסטיק? מה אפשר ליצור ממוצרי פלסטיק ממוחזרים ולמה בעצם פלסטיק צריך לעורר אחריות סביבתית?

במטרה להעלות מודעות ליתרונות ולחסרונות הטמונים בשימוש בפלסטיק מזמין אתכם מוזיאון המדע ע"ש בלומפילד בירושלים עם כל המשפחה, להפנינג ייחודי במהלך חג השבועות, במהלכו תלמדו להכיר את החומר הכל כך פופולארי – הפלסטיק. בהפנינג שיחל בשבת 8.6 וימשך עד יום שני 10.6, ייהנו המבקרים מסדנאות בניה, הדגמה מדעית, הצגה מקורית, מיצבי אמנות וסרט תלת מימד חדש.

במיוחד לשבועות – תתקיים במסגרת פלסטיקולוג'י סדנת התנסות ייחודית לכל המשפחה – 'מבשלים' פלסטיק – במהלכה יכינו המשתתפים מטבעות פלסטיק צבעוניים מחומרים מוכרים שיש לרובנו בבית. 'יבשלו' פלסטיק על פי מתכון ויהיו לרגע חוקרים במעבדה. יכירו וילמדו על מוצרים מפתיעים עשויים סוגים שונים של פלסטיק וינסו להבין למה חשוב להפחית בצריכת מוצרים מפלסטיק.

שבועות  בצפון הנגב

במהלך חג השבועות, אזור צפון הנגב מציע למבקרים שלל אפשרויות בילוי מגוונות. סיור חקלאי, ביקור במחלבת בוטיק, טיולי אופניים משפחתיים בין נופים מרהיבים ומוזיאונים מרתקים המספרים את סיפורה של ישראל.

שבועות במחלבת צאלה

מחלבת צאלה ממוקמת בחוות הבודדים משק צאן. לכבוד חג שבועות, יקיימו במחלבה סיור מודרך מיוחד הכולל הדגמה וטעימות, והפנינג מכירה חגיגי של מוצרי הבוטיק של המחלבה. במקום נמצאת גם מעדניית גבינות ומוצרי בוטיק מתוצרת אזורית, ותתאפשר מכירת סלי פיקניק שניתן לקחת לטיול או לשבת לאכול במקום. בחג יערך גם סיור כולל: את סיפור המקום, הדגמה של הכנת גבינה, ביקור בדיר הכבשים וטעימת גבינות.

מחיר: 25 ₪ לאדם. פעילות נוספת לילדים – הכנת עציצי תבלין – 25 ₪. 40 ₪ לאדנית. הכנת טנא – 25 ₪.

פרטים באתר

שבועות בצפון הנגב צילום חיים הורנשטיין

שביל הסלט – סיור מיוחד לשבועות

שביל הסלט מזמין לחוויה חקלאית בלתי נשכחת בין יבולי חבל הבשור. לומדים טועמים וקוטפים הישר מהשתיל לפה. הסיור יודרך בצורה חווייתית ע"י צוות שביל הסלט בהנחיית האגרונום אורי אלון. לכבוד החג מבקרים בשדה חיטים, קוצרים בחרמש, לומדים על "רות המואבייה" ומכינים קמח מהגרגרים שטוחנים במקום. בנוסף יתקיים חידון מיוחד בבוסתן, על שבעת המינים. במהלך הסיור גם קוטפים בחממת העגבניות, שולפים גזר צבעוני הישר מהאדמה, מכירים מגוון תבלינים במשק התבלינים ואיתם מטבלים את הפיתות שמכינים על הסאג' ועוד המון.

מחיר: 50 ₪ לאדם .כל משתתף מעל גיל שנה וחצי חייב בכרטיס. בתיאום והרשמה מראש.

לפרטים:  077-7295702

טיולי סוכות- צילום של שביל הסלט פעילויות לילדים

צילום של שביל הסלט- פעילויות לילדים

 טיולי אופנים לכל המשפחה, לה מדווש בקיבוץ בארי

מרכז האופניים לה מדווש מציע מגוון מסלולי אופנים לכל המשפחה העוברים בין שדות ירוקים. אפשרות להשכרת אופניים לכל גיל, מפות וייעוץ ליוצאים למסלולי טיולים, שירותים, מזנון וחנות אופנים. במקום נפתחו 4 מסלולי אופניים מסומנים למשפחות. ניתן לתאם טיול מודרך אל אתרי תיירות בארי, שדות חקלאיים, אתרים היסטוריים ופריחות. הסיור המודרך בתיאום והרשמה מראש.

מחיר: השכרת אופנים 75 ₪ במקום עגלות , נגררים, כסאות לילדים, אופניים זוגיות וחשמליות.

לפרטים : לה מדווש

 

כתבות קודמות בנושא טיוליםכתבות נוספות בנושא טיולים
קבלו עדכונים על כל מה שטוב לקטנטנים שלכם
הרשמו עכשיו
הגעתם לרכיב תגובות של פייסבוק, אם ברצונכם לדלג עליו לחצו כאן
תגובות
סגירה

תשאירו מייל ונדאג לעדכן אתכם בהטבות, קופונים בלעדיים ותכנים שווים במיוחד!

תמונת תינוק

בשליחת טופס זה אני מסכים שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם למדיניות הפרטיות

אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת.

איזה כיף שהצטרפת אלינו

נשמח להכיר אותך טוב יותר כדי שכל ההטבות והתכנים שנשלח יהיו מותאמים אך ורק עבורך!

תמונת תינוק
-
תאריך לידה של התינוק

בשליחת טופס זה אני מסכים שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם למדיניות הפרטיות

אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת.
תמונת תינוק

עכשיו אנחנו מכירים!

שלחנו לך מייל

במידה והמייל אינו מגיע, בדקו בתיבת דואר

הזבל וסמנו את האגיס כדיוור בטוח

מעבר לראש העמוד, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + xמעבר לאזור התוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לתחתית העמוד, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + c