האגיס
מתנות לידה של האגיס
מערכת האגיס

מתנות סוף שנה

גני הילדים הפרטיים כבר יוצאים לחופשה. מה מומלץ לקנות לגננת מתנה ואיך אפשר להעביר מסר של תודה בדרך מקורית

גני הילדים הפרטיים מסיימים את שנת הלימודים ויוצאים לחופשה. אחרי שנה שלמה של עבודה קשה ובעיקר של שמירה על הדבר היקר ביותר שלנו, הילדים, כולנו יוצאים להתאוורר קצת. רגע לפני פרידה כדאי לחשוב על ברכה או מתנה קטנה, שתראה את הערכה שלנו לעבודה הקשה של הגננות וצוות הגן.

אז מה קונים?

מתנה עם ערך חברתי

&JOY- סטודיו לעיצוב וייצור פרחים ומתנות. עובדי אנד ג'וי הם אנשים עם צרכים מיוחדים ובקניית מתנה במקום אנחנו למעשה תורמים לפרויקט המיוחד הזה ולקהילה וגם מקבלים מתנה איכותית עם ערך.  הרעיון העומד מאחורי סטודיו אנד ג´וי, הוא מיצוי הפוטנציאל האישי של אנשים עם צרכים מיוחדים והשתכרותם בשכר הוגן, מעמיד אותם כחלק אינטגראלי מהחברה הישראלית ומאפשר להם לקיים חיים של כבוד ועצמאות.

&JOY- סטודיו לעיצוב וייצור פרחים ומתנות

&JOY- סטודיו לעיצוב וייצור פרחים ומתנות

זהו פרויקט חדשני ופורץ דרך בתחום התעסוקה הנורמטיבית לאנשים עם צרכים מיוחדים, תוך תרומה לקהילה. בשל כך, הענקת מתנה מתוך המגוון של סטודיו אנד ג'וי, מאפשרת לנותן המתנה להיות שותף לפרויקט המיוחד תוך הנאה כפולה. מגוון המתנות כולל: זרי פרחים, מתנות ליולדת, משלוחי שוקולד ו- זרי שוקולד,צמחי נוי משולבים בכלים דקורטיביים, בונסאים עצים ננסיים, עציצים, חבילות שי, מארזים מרהיבים לחגים ועוד.

מתנות אישיות

מי לא אהב לקבל מתנה אישית עם שמו עליה? ניקניים מתמחים במתנות פרסונליות במגוון עיצובים. ניתן להזמין קופאסאות אישיות (מזוודות אישיות)  ובהם להכניס צעיף או מתנה נוספת, או מחברת יוקרתית עם שם הגננת עליה.

ניקניים מתמחים במתנות פרסונליות

ניקניים מתמחים במתנות פרסונליות

קרמים ומגע אישי

זה אולי נדוש אבל תמיד כיף לקבל סט נעים וריחני של קרמים וסבונים. המבחר היום גדול וחנויות רבות מוכרות או מתמחות בסבונים וקרמים.

תלושי שי

אם אין לכם בכלל רעיון או שאתם מכירים את הגננת ויודעים שיש לה חנות אהובה לקניות, ניתן לרכוש כרטיס/תלוש שי למקום האהוב עליה ולאפשר לה לבחור את המתנה שלה לבד. זה אולי פחות אישי אבל בהחלט שימושי.

פינוק

אחרי עבודה קשה של שנה שלמה אפשר למיד לחפש לצוות הגן יום גיבוש או כיף שיכול להיות איש או של הצוות כולו. ח]שו ספא קרוב לאזור שלכם או מסאז' מוצלח. ישנם טיפולים אנרגטים שונים וטיפולים במים שיכולים לעשות טוב למקבל ובעיקר לעזור  להרגיש רעננים יותר גם בגוף, לאחר עבודה מאומצת

סדנאות

מתנה מעניינת נוספת היא סדנאות שונות שלא חייבות להיות קשורות לחינוך, אבל יכולות לתת ערך ושמחה למקבל. תוכלו למצוא היום סדנאות בישול ואפייה לפי נושאים או סדנאות DIY או סנאות תפירה, הכנת תכשיטים ועוד. אם אתם מכירים את הצוות החינוכי בגן בטח תוכלו להתאים בשבילו סדנה מיוחדת ולדעת ממה כל אחד יתלהב.

ולא לשכוח ברכה

ברכה אישית היא חלק משמעותי מהמתנה. אפשר לכתוב ואפשר לצלם את הילדים. ולכתוב ברכה מאחורי התמונה. היום ניתן לרכוש תעודות הוקרה מוכנות לצוות הגן מתנה שמעבירה את המסר " תודה על הכל" או "לגננת הכי הכי" "לסייעת הכי הכי"  "מורה לחיים", "תודה" ועוד. תעודות הצטיינות מעוצבת בנושאים שונים למילוי עצמי להענקה מהלב. כ-  19.90 ₪

תעודה

תעודות ברכה מעוצבות

התודות מופיעות גם על סדרת מארזי סבון מעוצבים עם כיתוב: תודה על הכל, סייעת הכי הכי, הגננת הכי הכי, מורה לחיים מחיר כ-19.90 ₪

סדרת מארזי סבון מעוצבים עם כיתוב

סדרת מארזי סבון מעוצבים עם כיתוב

כתבות קודמותכתבות נוספות
קבלו עדכונים על כל מה שטוב לקטנטנים שלכם
הרשמו עכשיו
הגעתם לרכיב תגובות של פייסבוק, אם ברצונכם לדלג עליו לחצו כאן
תגובות
מעבר לאזור התוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z