האגיס
מתנות לידה של האגיס
מערכת האגיס

5 דרכים שיעזרו לכם למצוא שעה נוספת ביום

כמה פעמים אמרתם שחבל שביום יש רק 24 שעות? כמה פעמים מצאתם את עצמכם יושבים בסוף היום עייפים ומנסים להבין איך מצליחים לדחוס את כל המשימות שלכם ל24 שעות ולהצליח גם לישון?

Happy pretty woman practicing yoga at the gym, stretching her leg

החיים המודרניים שלנו עמוסים בעבודה וגידול ילדים. כמעט כל משרה שתבחרו תובענית ודורשת שעות רבות. רובנו מנסים לעשות הכי טוב שאפשר אבל לא תמיד מספיקים הכל.

אבל לפעמים כמה דברים קטנים יכולים לעזור לנו לשנות את המצב ולייצר זמן נוסף פנוי. איך? מוזמנים לקרוא ולנסות ליישם

קניות ברשת

נכון שכולנו אוהבים לבחור עגבניות לבד ולטייל בין המדפים בסופר. אבל אם תארגנו רשימת קניות ותערכו אותה באינטרנט תוכלו לסוך לעמכם זמן ולפעמים כסף. קניות חיתולים למשל יכולות להיות זולות באינטרנט ובעיקר לחסוך לכם לסחוב, לבחור או להחליט. ארגנו רשימה ובזמנכם הפנוי הזמינו הכל עד הבית. כבר חסכתם שעה וחצי לפחות.

מנקה/בייביסיטר/עזרה

נכון שלא זול להיעזר בשותים חיצוניים אבל אם אתם עובדים שעות רבות דווקא מנקה שיכולה לעזור בארגון הבית או בייביסיטר שתיקח את הילדים לחוגים ותמתין איתם שם, יכולים לעזר. לזמן הפנוי שלנו יש ערך לא פחות מערך כספי ולכן אם אתם יכולים להיעזר במישהו חיצוני שיארגן את הבית או יעזור במטלות, נסו את זה.

בישול במרוכז

נכון שכיף לבש בכל יום, או יותר נכון לאכול אוכל טרי בכל יום. נכון שאין כמו שניצל שיצא הרגע מהמחבת או אורז טרי וטעים שבושל לפני דקה, אבל לכל זה יש מחיר. חשבו וארגנו את הזמן ובשלו בכמויות גדולות יותר. הקפיאו מה שניתן ודאגו שלא כל יום תצטרכו למצוא את עצמכם מבשלים ומטגנים שעות.

מותר לקנות אוכל

נכון שאוכל ביתי הוא הבריא והטוב ביותר אבל אם יש לילד יום הולדת או לכם אורחים, אתם בהחלט יכולים להקל על עצמכם ובמקום לעמוד שעתיים במטבח ולהכין עוגות, פשוט לקנות אחת כזאת או קינוחים. הקלות מדי פעם במקומות כאלה, רק יעזרו לכם להשתמש בזמן הפנוי טוב יותר.

ניקיון הבית

גם אם יש עוזרת בית, אחת המשימות שגוזלת זמן זה ניקיון וסדר. נסו לשל את הילדים בכל דבר כזה למשל במיון גרבים, תליית כביסה או הורדת אבק (במגבונים ללא חומרי ניקוי). חשוב לכם ניקיון הבית? חפשו מגבוני ניקוי שיעשו את העבודה במהירות. אתם אוהבים כיריים נקיים? כסו אותם בזמן הטיגון ותחסכו את הזמן בניקוי.

 

כתבות קודמותכתבות נוספות
קבלו עדכונים על כל מה שטוב לקטנטנים שלכם
הרשמו עכשיו
הגעתם לרכיב תגובות של פייסבוק, אם ברצונכם לדלג עליו לחצו כאן
תגובות
מעבר לאזור התוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z