האגיס
מתנות לידה של האגיס
מערכת האגיס

קבוצות פייסבוק של 2017

מי הקבוצות שכיכבו בתחום ההורים בשנה החולפת ואיפה תמצאו את ההורים ובעיקר את האמהות שלנו ברשת.

אישה בהריון עורכת קניות דרך המחשב

הן גדולות יותר, פעילות יותר, ולפעמים לא מפסיקות להצחיק. קבוצות הפייסבוק של שנת 2017 הפכו השנה לקהילה אמיתית, חיה ובועטת. אמהות נמצאות של 24/7, קוראות, משתפות ובעיקר מוצאת חברות אמיתיות.

מי הקבוצות שכיכבו בתחום ההורים בשנה החולפת ואיפה תמצאו את ההורים ובעיקר את האמהות שלנו ברשת.

תשעה ירחי לידה

היא התחילה כקבוצה קטנה לפני מספר שנים, והפכה למעצמה גדולה. 80,000 אמהות, אלפי שאלות בחודש ושיתופים. אח הקבוות הפעילות הכוללת גם התייחסות למוצרים והמלצות, לצד שיתופים אישיים ודיונים חינוכיים. מחשים קהילה ברשת? כנסו לשם ותצללו ביחד לכל דיוני האוכל הנקה, חיתולים ושינה וגם קצת סיפורים פיקנטים מהחיים. ממליצים כבית לאמהות!

אמאל'ה

מדובר על קהילת אמהות ברשת, המונה כ 120,000 אמהות פעילות. הנושאים שמעניינים אותן קשורים לעולם ההורות והאמהות הן נמצאות שם משלב ההריון. קבוצה פעילה עם התייחסות גם למבצעים ברשת ולמוצרים ששווה להכיר.

אמהות מלבישות:

מה קורה כששלוש חברות אוהבות בגדים בחופשת לידה? נולד בייבי חדש- קבוצת אמהות שאוהבות בגדים ואוהבות לקנות. הקבוצה מעלה מבצעים על ביגוד ומוצרי תינוקות. בנוסף חברות הקבוצה משתפות ומעלות אופטופיק של בגדי תיוקות או את הילדים רגע לפני שהם נשלחים לגן. השיח על בגדים נשמע לכם רדוד? בעינינו הוא מצטלם יפה! זו קבוצה חיובית ושמחה ששמה רגע בצד את הלילות בלי שינה, פליטות והנה ומתייחסת רק למה שיפה. ממליצים לכם!

סופר מאמא

אם אתם רוצים לדון בדברים של אמהות אבל לא להישאר רק בחיתולים ומטרנה זה הזמן להכיר עוד קבוצה גדולה. כ 200000 אמהות שנמצאות בקבוצה אחת גדולה. מדברים שם על הכל מבעיות בזוגיות ועד החלפת חיתולים.

הלוחשות לבייביז

קבוצה חדשה שנולדה לא מזמן אבל כבר הצליחה לצבור קהל של 20,000 חברות. מדובר בקבילה שבנו 5 חברות והיא אוספת קהל של אמהות. מדברים שם על הכל. תוכלו לקרוא בה טיפים, על מבצעים ובעיקר לשתף.

כתבות קודמותכתבות נוספות
קבלו עדכונים על כל מה שטוב לקטנטנים שלכם
הרשמו עכשיו
הגעתם לרכיב תגובות של פייסבוק, אם ברצונכם לדלג עליו לחצו כאן
תגובות
מעבר לאזור התוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z