האגיס
מערכת האגיס

6 החלטות לשנה החדשה

שנה אזרחית חדשה היא זמן מצוין למחשבות על שינוי ועל השנה החולפת. החלטות שכדאי לקבל וליישם

אישה מחייכת עם מלפפנים על העיניים

2017 עוזבת אותנו ו 2018 כבר בפתח.  כל שנה חדשה וגם אזרחית, מזמנת לנו מחשבות על שינוי ועל אפשרות של סיכום. מה כדי לכם לקחת לשנה החדשה ומה חשוב לזכור ולהזכיר לעצמנו

לעשות ספורט

יש הטוענים שישיבה על כיסא שעות ביום זה האויב החדש שיגרום לנו להתקפי לב, פריצות דיסק ועוד רעות. נסו לשלב בכל יום הליכה, עלייה במדרגות ואם אשפר ממש פעילות ספורטיבית. אחת הדרכים הקלות לעשות את זה – פשוט להוריד אפליקציה לסמרטפון שתראה לנו כמה הלכנו היום או כמה כדאי לנו עוד לנוע.

להניח את הטלפון בצד

הסמרטפון הפך לאחד הדברים הכי משמעותיים בסדר היום שלנו. הורים מספרים שהם לפעמים יושבים ומרדימים את הילדים בלילה ומציצים במיילים או משמיעים דרכו מוזיקה. אפילו בארוחות אנחנו לא מסתכלים לאחרים בעיניים אלא למסך. קבעו שעה ביום שאתם עם הילדים בלי הסחות, צלצולים וצפצופים.

לאכול יותר פירות וירקות

התזונה של רובנו לא בריאה ואנחנו לא מיד מקפידים על ירקות ופירות ועל 5 צבעים שונים. נסו להחליט לשלב בתזונה שלכם עוד פרי או ירק. כל דבר קטן יכול לשנות ולעזור. לא חייבים להתחיל מחמישה צבעים אבל שינוי ותוספת של פרי או ירק יעזרו.

לא לעשות דיאטה

אנחנו מכריזים על דיאטה כל כך הרבה פעמים ומנסים לשנות את התזונה לא תמיד בחוכמה. אולי השנה תוותרו על דיאטה ועל שינויים קיצוניים ופשוט נו בכל יום לבחור את המזון הטוב ביותר.

להפסיק לאגור

אנחנו אוגרים בגדים לנו ולילדים. הארונות שלנו מלאים לא תמיד בדברים שאנחנו משתמשים בהם. פנו זמן לרגל השנה החדשה והחורף ואווררו או הארון ופנו משם את כל מה שאתם לא זקוקים לו. תתפלאו כמה שינוי וארגון כזה עושה כיף ותחושה נעימה.

להתקשר לאבא ואמא פעם ביום

מהרגע שהפכנו להורים אנחנו יכולים להבין בקלות יותר את הקושי שההורים שלנו חוו. לא תמיד פשוט להיות הורים וכולנו יודעים שזה "המקצוע" הכי כפוי טובה. נסו לשנו את זה ולהתקשר פעם יום לאמא ולאבא שלכם, לראות שהכל בסדר איתם ולהיזכר כמה הם עבדו קשה בשבכם

 

כתבות קודמותכתבות נוספות
קבלו עדכונים על כל מה שטוב לקטנטנים שלכם
הרשמו עכשיו
הגעתם לרכיב תגובות של פייסבוק, אם ברצונכם לדלג עליו לחצו כאן
תגובות
מעבר לאזור התוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z