האגיס
מערכת האגיס

סיכום שנה: הטרנדים הכי חמים לשנת 2017

מאבא פגום ועד אמהות מלבישות. מה הטרנדים של השנה החולפת

אמא ותינוקת יושבות עם בועות סבון

שנת 2017 מסתיימת לה עם כמה טרנדים שחשוב להכיר. מעניין אם הם ילוו אותנו גם בשנה הבאה או שישארו מאחור הרחק.

אמא מקטרת

אם בשנים הקודמות אמהות משקיעות ותומכות היוו את רוב השיח בשנה האחרונה אמהות שוקעות הן הדבר האמיתי. הן לא רוצות להכין יותר עוגה לכיתה, להלביש את הילדים הכי יפה ולצאת לגינה. הן גם לא רוצות לחתוך ירקות ולבשל מרק אורגני ומבחינתן זה בסדר לפתוח קופסת גרבר וגם לתת קצת ממתקים. הן רוצות לקטר על ניקיון וגמילה ולצלם למי יש הר כביסה גבוה יותר או יותר כלים בכיור. אמהות מקטרות תמצאו בקבוצות פייסבוק ווטסאפ וגם בגינה. תודו שיש משהו משחרר בהרגשה שמותר להגיד הכל וגם לצלם בית הפוך וילד שאוכל פרוסה עם שוקולד.

הימור שלנו: תתפתח מלחמה בין הזרמים המשקיעים לשוקעים.

אבא פגום

אנחנו עוקבים אחריו כבר הרבה זמן ואתם יודעים מה? אם לאמא מותר אז למה לאבא אסור. דף הפייסבוק אבא פגום הפך לדף החם ולשיחה בקרב ההורים. הוא מצחיק, הוא מראה לנו את עצמנו ובעיקר הוא אבא, שזה כבר מרענן בתוך השיח של הורים.

הימור שלנו: נראה ונשמע ממנו גם בשנה הבאה

אבא פגום באמירות

לקוח מדף הפיסבוק אבא פגום

אמהות נגד האבות

זה התחיל כבדיחה בדף פייסבוק אחד והפך לטרנד חודשי. בכל פעם מישהי מעלה רעיון והנשים שולחות ווטסאפ לבעלים. זו יכולה להיות תמונה של בדיקת הריון חיובית עם הכיתוב "מאמי מזל טוב" או סיפור הזוי על הגננת שהציעה לאבות להתחפש לסביבון עם טיטץ. התשובות עולות כצילומי מסך.

הימור שלנו: הטרנד ישאר כאן, כי תמיד כיף לחלוק בדיחות עם חברות, גם אם הן וירטואליות.

אמהות מלבישות:

אחרי שטרנד הקניות שטף אותנו ולמדנו לרכוש בגדים בעלי אקספרס ונקסט, עכשיו זה הזמן לדבר על הבגדים, לקנות בגדים זהים לנו ולילדים, להצטלם כמיני מי ולפרסם בפייסבוק ובאינסטגרם. יש שיגרסו שמדובר בטרנד רדוד ובזבזני ואנחנו כאן כדי להכריז שהפייסבוק יפה יותר עם תמונות של קטנטנים לבושים ומחייכים.

הימור שלנו: זה ימשיך לשנה הבאה ויתגבר.

תינוקות מצחיקים

המשך של הטרנד של שנה שעברה- לצלם תינוקות בצורה מצחיקה. על האי-רובוט, נרדמים על שולחן האוכל או סתם נופלים. רגע לפני שאנחנו רצים אליהם אנחנו פשוט שולפים מצלמה ומצלמים. חלק גם ממשיכים ומעלים לפייסבוק או ליוטיוב. בסופו של דבר הרשת הוצפה בסרטונים מצחיקים או אולי קצת פחות.

הימור שלנו: הטרנד רק יחמיר כי הרף שלנו עולה

כתבות קודמותכתבות נוספות
קבלו עדכונים על כל מה שטוב לקטנטנים שלכם
הרשמו עכשיו
הגעתם לרכיב תגובות של פייסבוק, אם ברצונכם לדלג עליו לחצו כאן
תגובות
מעבר לאזור התוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z