שמות חורפיים לתינוקות שמות חורפיים לתינוקות

שמות לתינוקות חורף

מכנרת, ברק לעד מטר- רעיונות לשמות חורפיים לתינוקות

בחוץ קר וגשום אבל אתם עסוקים בחימום הבית ובארגון מחדש לקראת הבייבי החדש. אפשר לשמוח שאין בישראל חורף אמיתי, כזה עם שלג וקשיים להגיע לבית החולים בגלל כבישים חסומים ובעיקר חורף כזה שאנחנו יכולים לצאת בו לטיול עם עגלה רוב הזמן. בדרך כלל החורף הישראלי מתבטא בגשם ובציפייה שהכינרת תתמלא וכמובן סידור ארון הבגדים. בין כל ההכנות לתינוק חדש בחורף, שדורשות עוד בגדים וחימום הבית, אפשר לקבל השראה ממזג האוויר בחוץ לשמות לתינוקות ומהחגים החורפיים שלנו חנוכה וטו בשבט..

מים, גשם ושמות חורפיים

חורף הוא העונה הגשומה והקרירה שלנו ובה כמובן ציפייה למשקעים ולגשם. השנה גם חווינו הצפות בחלק מהערים וגשם רציני ושעות רבות של חזאים. אז אולי דני רופ מהווה גם הוא השראה לבחירת שמות לתינוקות, אבל אם תרצו משהו יותר חורפי אפשר לבחור משמות כמו ברק, מטר, יורה, קשת או סער.

אם אתם מחפשים מקור השראה נוסף ולא רוצים רק להתחבר לחורף, אבל כן להישאר באווירת מים וגשם אז שמות של מים וים כמו ים, אגם, אלמוג, יובל, רביב מתאימים גם הם לעונת החורף והמשקעים.

חנוכה, טו בשבט ושמות של חגים חורפיים

טו בשבט הוא חג הנטיעות אבל שמות של צמחים ועצים הם השראה גדולה לשמות של ילדים. חג האילנות עם השם אילן ואילנית היו מוכרים ונפוצים בעבר היום תמצאו שמות מגוונים כמו תמר, שקד, דקל וכמובן נטע או שקד. שקד אגב הוא אחד השמות הנפוצים בארץ החל משנת 1997 לבנים ולבנות.

כל השמות לפרחים ולצמחים יכולים להתחבר לטו בשבט. מה שנשאר זה לצאת לשדה ולראות מה אהבתם או איזה פרח מרגש אתכם.

החג החורפי ביותר, שמלווה במסיבות מוארות והרבה סופגניות ולביבות הוא חנוכה. מלבד המון קלוריות שהחג הזה מזמן לכולנו ולקולקציות ספוגניות, הוא מהווה גם השראה מעניינת לשמות הקשורים לחוזק ולאור.

שמות הקשורים לאור- בראשם מוביל השם אורי שמככב שנים ברשימת בשמות הנפוצים גםבשמות לבניםוגם לשמות לבנות, וגם אור, ליאור, יאיר, אורית, תאיר, אורפז אוראל, אורלי ועוד

אם אתם מחפשים שמות הקשורים לחג והם שמות ותיקים יותר אז גם ניסים או יהודה הם שמות הקשורים גם להם לחנוכה. חנוכה מהווה השראה לשמות של חוזק וגבורה ולכן תמצאו ילדים עם שמות כמו איתן, עוז, צור או אדיר, שנולדו בחג החנוכה החורפי.

אחרי חיפוש ובחירה חשוב שתאהבו את השם ותתחברו אליו כהורים. בסופו של דבר אתם אלה שתשתמשו בו כל הזמן ותצטרכו להרגיש מחוברים אליו.

EmptyView

הצטרפו למועדון הדיוורים של האגיס

מלאו את הפרטים וקבלו קוד קופון ישירות לנייד שלכם
זה הבייבי הראשון שלי 
בשליחת טופס זה אני מסכים שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות
לקבלת הקופון אנא אשרו קבלת דיוורים ע"י סימון התיבה

 

 

 

 

השאירו מייל ותקבלו מהאגיס

שלל הפתעות, הטבות, קופונים ותכנים שווים במיוחד!

בשליחת טופס זה אני מסכימ/ה שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות

אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת