איך בוחרים שמות לתאומים איך בוחרים שמות לתאומים

בחירת שמות לתאומים

אחרי שבחרתם עגלה, מיטה כפולה וציוד לתאומים, צריך לבחור שם כפול לאומים. איך בוחרים שם לתאומים והאם זה יותר קשה מבחירת שם ליחיד?

בחירת שם לתינוק שנולד היא משימה מורכבת ולא תמיד פשוטה. ועכשיו דמיינו בחירת שם לתאומיים או לשלישייה. אמנם האושר כפול או משולש וגם הקניות אבל גם הקושי כפול ומסתבר שהוא מנת חלקם של לא מעט הורים בישראל.

לישראל מקום של כבוד מבחינת האחוזים בלידת תאומים ושלישיות. לפני קצת יותר מעשור פורסם כי שיעור לידות התאומים בישראל הוא הגבוה ביותר בעולם ביחס לגודלה של האוכלוסייה חלק מהסיבות נובע כנראה מטיפולי פוריות.

אז אחרי שבחרתם עגלה כפולה, בדקתם שהיא נכנסת לרכב, בחרתם בגדים ומיטה הגיע הזמן לבחור שם לתינוקות החדשים. הכי קל לתת לכל אחד מההורים לבחור שם, אבל כולנו יודעים שזה לא עובד ככה ובחירת שם כפולה מייצרת לא מעט מחשבות

בחירת שם לתאומים – חייב להיות קשר בין השמות?

הורים רבים מחפשים לייצר קשר בין השמות שנבחרו, בצליל, באות הפותחת או בעולם התוכן. חלק מחפשים או קשר בין השמות שקשור לילדים נוספים שיש בבית. רגע לפני שתבחרו שם תשאלו את עצמכם עד כמה אתם רוצים שהשמות יהיו קרובים או דומים ואולי אפילו יבלבלו חלק מהאנשים. זוכרים את צילי וגילי? אז סביר להניח שלא תרצו קשר וחריזה כזאת, ולכן בדקו את השמות ואפילו התייעצו עם בני משפחה או חברים.

לפני שבחרתם שמות קרובים מדי חשבו רגע גם על שאר הילדים שיש בבית או שאתם מתכננים בעתיד ומה ההשפעה של בחירת שם על שאר בני המשפחה. שם דומה של תאומים יכול לייצר מעין מחנה בין האחים והפרדה ביניהם לאחים האחרים, ולכן לא תמיד כדאי לעודד הפרדה.

בחירת שם לתאומים בנים או בנות

מזל טוב נולדו לכם תאומים בנים ועכשיו כאמור נשאר לבחור לא רק שם לתינוק אחד אלא שני שמות לבנים או שני שמות לבנות. הבחירה יכולה להיות מורכבת אם אתם מחפשים רצון לקשר בין השמות או לייצר משמעות או עולם תוכן זהה. אם אתם מחוברים למסורת תוכלו לחש שמות מהתנ"ך ואם אתם אוהבים טיולים או מוזיקה, תוכלו לחפש מעולם התוכן האהוב עליכם.

ההמלצה הכי טובה שלנו- בחרו שמות שאתם אוהבים, גם אם אין קשר ביניהם. לא חייבים למצוא קשר, הילדים יהיו מחוברים גם ככה וקשורים אחד לשני.

בחירת שם לתאומיקס

תאומים בן ובת לפעמים קל יותר כי התחושה היא שהם שונים ממילא במין. ועדיין אם החלטת לבחור שמות דומים או קשורים ניתן לבחור שמות שמתחילים באות דומה או מעולם התוכן. בשנים האחרונות אנחנו פוגשים יותר ויותר תאומים עם צלילים דומים בשמות.

קצת השראה לבחירת שמות

כדי לעזור ולחשוב אספני שמות של תאומים מפורסמים או בנים של מפורסמים. שימו לב שדווקא תאומים למפורסמים בחול חולקים שמות שאינם קשורים בכלל:

  • מיכל הקטנה בחרה לקרוא לתאומים שלה ריף וריי

  • ג'ניפר לופז מגדלת את מקס ואמה התאומיקס שלה

  • לג'וליה רוברטס יש את פיין והייזל

  • לסליון דיון יש תאומים- אדי ונלסון

  • נוי והדר- התאומות המפורסמות מערוץ הילדים

EmptyView

הצטרפו למועדון הדיוורים של האגיס

מלאו את הפרטים וקבלו קוד קופון ישירות לנייד שלכם
זה הבייבי הראשון שלי 
בשליחת טופס זה אני מסכים שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות
לקבלת הקופון אנא אשרו קבלת דיוורים ע"י סימון התיבה

 

 

 

 

השאירו מייל ותקבלו מהאגיס

שלל הפתעות, הטבות, קופונים ותכנים שווים במיוחד!

בשליחת טופס זה אני מסכימ/ה שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות

אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת