יתרונות המגבונים הלחים יתרונות המגבונים הלחים

4 יתרונות למגבונים הלחים

לפני המצאת המגבונים אלתרו ההורים שלנו בעיקר בין הכיור וצמר הגפן, בין קערות מים או פשוט שטיפת התינוק בכל החתלה. מחוץ לבית המצב היה מורכב יותר כי כיור וברז לא נמצאו בכל מקום. למעשה כל החלפת חיתולים הפכה למבצע מורכב. מאז המצאת המגבונים נמצאים בכל מקום ומשמשים אותנו בכל החלפת חיתולים.

מסתבר שלבחירת מגבון יש משמעות גדולה. מגבון מתאים יכול להיטיב עם עור רגיש ולמנוע גירויים והכי חשוב לנקות היטב את עורו של התינוק. כהורים אנחנו משקיעים רבות בבחירת חיתולים שיהיו סופגים, נעימים ונוחים לתינוק, בוחרים בקפידה כל מזון שהבייבי אוכל או סבון להשתמש בו ואז מגיעים לסופר הקרוב ובוחרים מגבונים במבצע,  גם המגבונים באים במגע תכוף עם עורו העדין של התינוק, מנקים אותו. איך אתם בוחרים את המגבונים שלכם?

חיסכון בזמן

בהנחה שאנחנו מחליפים יותר מ 6500 חיתולים מהרגע שהתינוק נולד ולכן שולפים מגבון בכל הזדמנות. חשבו על הזמן שהמגבונים חוסכים לנו ועל העזרה בשמירת עור נקי לתינוק. המגבונים הלחים מחליפים את הצורך להגיע לכיור, לדאוג למים חמימים ולנקות ולנגב. במקום כל התהליך הזה פשוט שולפים מגבונים לחים ומנגבים.

אפשר לצאת לכל מקום

פעם ההורים שלנו דאגו להחליף חיתול לפני היציאה מהבית וקיוו ששום הפתעה לא תחכה להם אצל האורחים או בדרך בחיתול של התינוק. היום ניתן לשלוף מגבונים לחים מהתיק ופשוט להחליף חיתול במהירות ואת הכל להכניס לשקית ולזרוק לפח. לא משנה איפה אתם, כל מה שצריך זו חבילת מגבונים לחים לתינוק בתיק. בהאגיס יצרו חבילות מגבונים מיוחדות לדרך, הן קטנות יותר ונכנסות לכל תיק החתלה.

החתלה הופכת לנעימה וריחנית יותר

היום יש מגבונים שונים בניחוח עדין, או מועשרים בקרם, שהופכים כל החתלה לנעימה יותר ובהחלט ריחנית יותר. נחמד לנגב ולנקות בעזרת מגבונים לחים ולהשאיר את השטח נקי וגם ריחני.

מנקים הכל ומהר

טוב אולי זו לא המטרה אבל המגבונים הלחים נמצאים אצלנו בכל מקום ותודו שזה מאד קל לנקות מדי פעם את המעדן שנמרח על הפנים או כל לכלוך אחר מהידיים הקטנטנות. הכל במהירות ויש לנו פעוט נקי ומחייך ובעיקר הורים שמחים ורגועים.

יתרונות המגבונים לנו ההורים ברורים. עכשיו נשאר לנו לבקש מכם לא להשליך את המגבונים לאסלה בסוף השימוש אלא לזרוק אותם לפח ולזכור בפעם הבאה שאתם מניחים בעגלת הקניות חבילת מגבונים לחים לתינוק שלכם, עצרו רגע ובדקו שמדובר במגבונים שמגיעים מבית טוב ואמין.

EmptyView

הצטרפו למועדון הדיוורים של האגיס

מלאו את הפרטים וקבלו קוד קופון ישירות לנייד שלכם
זה הבייבי הראשון שלי 
בשליחת טופס זה אני מסכים שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות
לקבלת הקופון אנא אשרו קבלת דיוורים ע"י סימון התיבה