מה לא כדאי לאכול בהריון מה לא כדאי לאכול בהריון

הטבלה הסינית: לדעת אם יש בן או בת

מה לא נכתב על הניסיונות להיכנס להריון עם בן או בת. האם הטבלה הסינית להריון יכולה לעזור? האם היא מנבאת את מין העובר? רגע לפני שאתם צובעים את החדר בוורוד או כחול ובוחרים שמות לבנים או שמות לבנות - בואו להכיר את הטבלה הסינית המדוברת ולהבין אם היא כולה לעזור.

האגדה מספרת כי הטבלה הסינית התגלתה בקבר סיני מלכותי קדום, לפני כ- 700 שנה. הטבלה הזאת, לפי האמונה, עוזרת לבדוק את מין העובר לפי חישוב קצר של גיל האישה וחודש ההתעברות של ההריון. כל זה יכול לנבא אם יש לכם בן או בת. 

כמה מילים על לוח השנה הסיני, שיעזור לכם להבין את הטבלה הסינית לגילוי מין העובר: לוח ההיריון הסיני ובכלל לוח השנה הסיני, מבוסס על יין וינג, חמשת האלמנטים ושמונה הטראגרמות. הטראגרמות הוא תחום מרתק שמתייחס לסמלים, המורכבים מקווים רציפים ושבורים. הקווים הרציפים נקראים יאנג ובעצם מייצגים את כל הדברים הגבריים. הקווים השבורים נקראים יין ומייצגים היבטים נשיים של החיים. עם ההבנה הזאת אפשר לצאת לדרך ולהבין קצת יותר את הטבלה הסינית שמתייחסת לכל האלמנטים שהזכרנו.

נשמע מסובך? זה אכן שונה מאד ממה שאנחנו מכירים ואם בעולם המערבי אנחנו נעשה בדיקת אולטרסאונד או בדיקות אחרות כמו בדיקת מי שפיר, כדי לדעת מהו מין העובר, כאן אנחנו זקוקים לטבלה הסינית בלבד. כדי לחזות את מין הילוד יש צורך בגיל האם על פי לוח השנה הסיני ובחודש ההתעברות. כדי לראות את חודש ההתעברות ניתן להיעזר במחשבון הריון.

כדאי לקרוא עוד
עוד שיטות לנחש אם יש לנו בן או בת אפשר למצוא כאן
איך לדעת באיזה חודש את? הכל על חודשי הריון


אבל רגע, גיל האמא גם הוא שונה בטבלה הסינית והגיל המופיע לך בתעודת הזהות. על פי לוח השנה הירחי יש להוסיף שנה נוספת לגיל האם הנוכחי לדוגמה – אם לפי תעודת הזהות את בת 29 כרגע, לפי הטבלה הסינית את בת 30. מזל טוב 😊. באופן שונה מלוח השנה המערבי, הסינים מוסיפים שנה לגיל אנשים, הם מחשבים את 9 החודשים שבהם היינו עוברים, כגילנו. למעשה לפי הסינים הזדקנו בכמעט שנה 😊.

איך מגלים את מין העובר לפי טבלה סינית להריון?
מדובר במשימה לא קשה. אחרי שיש לנו נתונים של גיל ההתעברות וגיל האמא, מסתכלים בגרף ומצליבים את שני הנתונים. מגיעים לתשובה של בן או בת.


הטבלה הסינית עובדת גם לפני הכניסה להריון?

מסתבר שלפי הטבלה הסינית את יכולה להחליט מה מין העובר שתרצי ואז לבדוק באילו חודשים כדאי לך להיכנס להריון. מה שצריך זה להסתכל לפי החודש בו את רוצה להיכנס להריון ולהצליב אותו עם הגיל שלך.

האם הטבלה הסינית מדויקת:
לפי הרופאים רק בדיקת מי שפיר או אולטרסאונד בשבועות הריון מאוחרים יותר, יכולים להיות מדויקים. מצד שני אם אתם רוצים מאד בת אחרי מספר בנים או להיפך רוצים להשפיע על מין הילוד שיהיה בן אחרי בנות, אפשר לנסות. לגבי אחוזי הצלחה או מחויבות להצלחה – לנו קשה לנבא.

הסינים טוענים שככל שגיל האם היולדת קרובה יותר לאמצע החודש וכך גם תאריך הכניסה להריון, קרוב לאמצע החודש, כך גם סיכויי הדיוק גדלים.

דרכים נוספות לנבא את מין העובר?
אם לא הטבלה הסינית אפשר פשוט לעשות בדיקות אולטרסאונד ולהיות בטוחים יותר במין העובד. אחרים יטענו שצורת הבטן יכולה להעיד על בן או בת 
דופק העובר - בזמן הבדיקה אצל הרופא, כדאי לראות מה הדופק של העובר, אם הדופק מהיר הטענה היא שיש לנו בת.  (דופק גבוה מ-140 זו בת, מתחת ל-140 זה בן). למרות שמחקר שנערך בשנת 1999 לא מצא כל קשר בין מספר פעימות הלב למין העובר. קצב הלב של העובר, בדומה לילד או למבוגר, משתנה כל הזמן, אבל אולי המיתוס נוצר ממחקר אחר שמצא כי במהלך הלידה קצב פעימות הלב של בנות מהיר משל בנים.
איך את נראית בהריון? המיתוס אומר שאם האישה יפה בהריון סימן שזה בן. אנחנו לא מצאנו שום מחקר המאושש את הטענה. 
שיעור יתר: עוד אמונה שלא מצאנו לה ביסוס היא הטענה שאישה סובלת משיעור יתר בהריון – הרה עם בן. ההסבר שעומד מאחורי המיתוס הרעיון שההורמון הגברי הטסטוסטרון משפיע על צמיחת השערות, ולכן בן מביא לצמיחת שערות מוגברת.     
מלוח או מתוק: אם יש לאישה רצון חזק למלוחים יש בבטן בן. רצון למאכלים מתוקים יש בבטן  בת.


המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה רפואית או המלצה לנקיטת הליך רפואי ואינו מחליף בשום אופן יעוץ רפואי. בכל עניין רפואי יש לפנות לרופא כנדרש. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד.

EmptyView

הצטרפו למועדון הדיוורים של האגיס

מלאו את הפרטים וקבלו קוד קופון ישירות לנייד שלכם
זה הבייבי הראשון שלי 
בשליחת טופס זה אני מסכים שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות
לקבלת הקופון אנא אשרו קבלת דיוורים ע"י סימון התיבה

 

 

 

 

השאירו מייל ותקבלו מהאגיס

שלל הפתעות, הטבות, קופונים ותכנים שווים במיוחד!

בשליחת טופס זה אני מסכימ/ה שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות

אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת