טיולים עם ילדים טיולים עם ילדים

פעילויות ואטרקציות קייציות לילדים

ביקור קיצי באקווריום ישראל

אקווריום ישראל מציע במהלך הקיץ, מעבר לסיור המודרך באתר, להיכנס גם לסיור מרתק מאחורי הקלעים של האקווריום, ולחזות באופן אישי כיצד מתפעלים את המערכת העצומה והמורכבת הזאת, הנפרשת על פני 7,000 מ"ר. הסיור "בדלתות סגורות" מאפשר לראות מקרוב את הצד הפנימי של מיכלי הענק במקום, כיצד מכינים את הארוחות של הדגים והמדוזות, את התהליכים שעוברים המים על מנת להתאים אותם מבחינת מליחות כך שידמו את מי הים, לפגוש את הדגים השונים הנמצאים באזור האקלום והרבייה ועוד.

 • הסדנה "ים של טבע" תתקיים מדי יום שלישי בקיץ. סדנה מרתקת לכל המשפחה על הים והיצורים החיים בו. בסדנה מכירים את דרכי ההישרדות המגוונות של בעלי החיים בים, לומדים לעומק על יצורי ים כמו כרישים, צבי ים ועוד. הסדנה ללא תוספת תשלום

 • בכיתן הים -מוצגים מיוחדים כמו ביצי כרישים, כוכבי ים וקונכיות מרהיבות ועוד, יחד עם הסברים.

 • פעילות "אקווריום לאור ירח" תאפשר ביקור גם למי שמעדיף לצפות במצולות דווקא בשעות המאוחרות יותר. מדי יום חמישי יתאפשר ביקור באקווריום גם בשעות הערב, עד לשעה 22:00 (כניסה אחרונה עד 20:00).

מחיר כניסה: ילד (גיל 3-18) 45 ₪, מבוגר 54 ₪ הכניסה לאקווריום היא בהרשמה מראש בלבד דרך האתר

קיץ במעלית הזמן בירושלים

מסע במעלית הזמן בירושלים, ארבעה מייצגים: מסע במעלית הזמן אל סודות ירושלים, מסע אל החלל, מסע בקפסולה זעירה בגוף האדם ומסע אל נפלאות העבר, ההווה והעתיד של בירת ישראל, ירושלים. תנועת הבמות נותנת תחושה שאתם חלק מהמיצג. דרך מנהרה שמזכירה את מנהרת הזמן, תכנסו לאולם  ההקרנה שמאובזר ב- 250 מ"ר של מסכי לד היקפיים שעוטפים את הקהל ב-180 מעלות, מערכות שמע ותאורה מתקדמות. באמצעות טכנולוגיות מתקדמות תגיעו לעולמות חדשים שעד כה היו חלק מחלום דמיוני וכל זאת  מבלי לזוז מהמושב.

מחיר:  54 ₪ ברכישת כרטיס בקופת האתר / 46 ₪  ברכישה מוקדמת באתר האינטרנט. כרטיס משפחתי ל4- אנשים 196 ₪  גילאים: הכניסה מותרת מגיל 5.

'השאלות של לאונרדו' – קיץ במוזיאון המדע ע"ש בלומפילד ירושלים

לציון 500 שנה לפטירתו של ליאונרדו דה וינצ'י ( 1452-1519) יקדיש הקיץ מוזיאון המדע ע"ש בלומפילד ירושלים, תערוכה ייחודית ונרחבת לכל המשפחה שפותחה, נאצרה, והופקה במוזיאון בירושלים.  במוקד התערוכה עומדת  סקרנותו חובקת העולם של לאונרדו, הנחשב בעיני רבים ל 'אדם הסקרן בעולם'.  דפוס חשיבתו של לאונרדו רב האומן מאז ילדותו ועד בגרותו שילבה תמיד עקרונות מנחים לשאול – להתבונן – ולרשום. בנוסף, שני מושגים שמלווים את התערוכה כחוט השני: אנלוגיה ואנטומיה (בגוף האדם וכן במכונה). בתערוכה, למעלה מ-40 מוצגים ומיצגים שונים, רבים מהם  אינטראקטיביים ומזמינים את המבקרים לשאול שאלות, להתנסות בהם ולהיות ב'נעליו' של לאונרדו. נראות התערוכה  מבחינה ויזואלית וגרפית מעודדת שאילת שאלות  ומשלבת  בעיצובה את  רישומיו האייקוניים של לאונרדו.

עם הכניסה למוזיאון, מוזמנים המבקרים לצפות ב"תיאטרון של לאונרדו"  מתחם מעוצב ברוח הרנסנס בו מוצגות באופן מודרך בשעות קבועות מכונות מפתיעות המאירות פן פחות ידוע בחייו של לאונרדו – בניה והפקת מופעים תיאטרליים. בין מכונות התאטרון הייחודיות שנבנו בהשראה של שרטוטיו של לאונרדו:  מכונה מתופפת על תוף בורג אוויר ; ציפורים על כבל ; עגלה ממונעת אוטונומית.

אחד המיצגים המרכזיים בתערוכה הוא דאון ענק (9 מ' על 5 מ') שבנה האמן איתמר מנדס פלור.

 • סדנת בנייה –מכונה 'מעופפת' – בסדנת בנייה מוזמנים ילדים והורים לבנות ולקחת הביתה מכונה 'מעופפת' קטנה  שאותה ישגרו לאוויר (מגיל 5+).

 • סיור מודרך – הטבע של לאונרדו   – בסיור זה, באזור התערוכה שעוסק בתופעות בטבע שחקר לאונרדו, יחוו המבקרים באמצעות מוצגים אינטראקטיביים וארטיפקטים ייחודיים תופעות כגון מערבולות, הלב האנושי וחום הגוף, ויביטו מעלה אל דגמי ציפורים וגלשן אוויר ענק שנבנה (סיור לכל המשפחה).

 • דרך עיניו של לאונרדו – המבקרים יתרגלו את יכולת ההתבוננות שלהם באמצעות תרגילים מודרכים שלאונרדו הציע לתלמידיו, וילמדו על לאונרדו דרך איור קיר גדול על תחנות מרתקות בחייו ( לכל המשפחה. 15 דק').

 • סדנת התנסות – במשיכת קולמוס – סדנה ייחודית שבה מוזמנים המבקרים להתנסות בטכניקות רישום מגוונות מתקופת הרנסנס והשראת רישומיו של  ליאונרדו דה וינצ'י ( 45 דק'. מגיל 5+ ובליווי מבוגר).

יולי ואוגוסט 2019 בגן החיות התנ"כי בירושלים

שעות אחר הצהריים בקיץ, כשהאוויר קריר ובעלי החיים פעילים, זהו זמן אידיאלי לביקור בגן החיות התנ"כי. המבקרים בחודשים יולי ואוגוסט, יוכלו ליהנות משפע פעילויות ברחבי הגן, בשעות הנעימות של אחר הצהריים, ללא תוספת תשלום:

 • "המועשרים" – סדנה לכל המשפחה והתנסות במתקני העשרה לבעלי החיים

 • "אחד מי יודע?" – סדנה על תבונתם ויכולותיהם המופלאות של בעלי החיים

 • "צלילים מספרים" – סיפור וצלילים עם כל נגינה מרחבי העולם עם שיר סופר

 • "שירים בגן´- מופע חבורות זמר ישראליות בשירי טבע ובעלי חיים על שפת האגם

 • "להקת פריצת דיסק" – מופעים שמחים לכל המשפחה עם הצדעה לשירי הביטלס, להקת קווין ושירי הילדים של אריק איינשטיין, דני סנדרסון, הכבש ה-16 ועוד.

בנוסף, יתקיימו שלל סיורים מודרכים מיוחדים, החל משעות השקיעה, דרך הערב ואפילו הלילה:

 • סיורי שקיעה בגן החיות – איך מתקיים אימון של פיל, כיצד מחסנים פינגווין, מתי ג'ירפה הולכת לישון ועוד

 • ג'ירפות ולישון – סיור שקיעה במחלקת אוכלי העשב.

 • שקיעה בדגש טורפים – סיור שקיעה בדגש היכרות עם מחלקת הטורפים של הגן.

 • שקיעה עם פילים – במהלך סיור חופשי בגן החיות פוגשים את צוות מחלקת הפילים לסיור מקיף ומרתק בבית הפילים.

 • "וטרינרים צעירים" – יוצאים לביקור מרתק במרפאת הגן, ובדרך מגלים כיצד מטפלים בנחשים ארסיים וכיצד מחסנים את הפינגווינים ועוד

 • "אימון, העשרה ומה שביניהם" – לומדים כיצד יוצרים את משחקי ההעשרה בגן וכיצד מאמנים בעלי חיים, מקנגורו ועד פילים. לאחר מכן יוצאים לסיור בגן בו מגישים את ההעשרות לבעלי החיים וצופים באימון מרתק של פילים, טורפים ואחרים.

סיורי ערב ולילה:

 • "ישנים בגן החיות" – סיור הלילה כולל תצפיות על חלק מבעלי החיים שבגן הפעילים בלילות ועל אורחי הלילה המגיעים לגן – עטלפים, קיפודים, דורסי לילה ועוד.

 • "רכבת לילה אל המרחבים" – נוסעים ברכבת הגן אל אזורים שונים באתר, ורואים כיצד פועלים בעלי החיים לאחר ששוקעת השמש.

 • "לילה לבן- סיורי לילה" מבקרים אצל בעלי החיים שבדרך כלל לא רואים בביקור רגיל בגן, אלה הפעילים רק בשעות החשכה.

כל הסיורים בהרשמה מראש בלבד

פליימוביל מסביב לעולם

גן הבוטני האוניברסיטאי בירושלים נערכים לאירוע ״פליימוביל מסביב לעולם״. יחד עם הסרט של הקיץ- ׳פליימוביל הסרט׳, יהפוך הגן הבוטני לממלכה קסומה בה יוכלו הילדים לחוות מסע מיבשת ליבשת עם פעילויות שונות מסביב לעולם, בדיוק כמו בסרט. אז אם אתם מחפשים פעילות שתנתק את הילדים מהמסכים ותעניק להם חוויה אחרת הכוללת ספורט, טבע ואתגר לצד בילוי והנאה, זה המקום.

בתחילת המסע בגן, הכולל דמויות פליימוביל בגודל מיוחד, יקבל כל ילד דרכון, אותו יחתים במסלולים השונים הכוללים שלל אטרקציות פליימוביל ומסלולי אתגרים בסגנון נינג׳ה בטבע.

המסע יתחיל ביבשת אירופה שם יעברו הילדים הכשרת פיראטים בספינת פיראטים ענקית הממוקמת באגם גדוש פרחי לוטוס קדוש בעלי עלים ענקיים מהספינה יוכלו להשקיף ולחפש את הסופיות, ציפורי מים קטנות הנהנות מהסבך של הלוטוס הקדוש באגם, את הדגים, הצפרדעים, הברווזים ומיני החיות הגדלות באגם. לצד הספינה ייהנו הילדים ממתקנים אתגריים, הכשרה פירטית, ועמדת צילום פיראטים משפחתית. ביבשת אמריקה, בין עצי המגנוליה הגבוהים, יפגשו את הילידים ויעברו טקס התבגרות בכפר אינדיאנים הכולל אוהלי טיפי, טוטם ענק, קאנו, מדורה ופעילות חץ וקשת. משם ימשיכו לארמון נסיכות מפואר עם חדר הקרנת סרטון פליימוביל קצר ומשחקי נסיכות ונסיכים. בהמשך עולמות נוספים וחוויתים..

אירוע 'פליימוביל מסביב לעולם', המשתרע על פני כ- 50 דונם, יפתח את שעריו ב 21-ביולי אז מוזמנים הילדים מכל קצוות הארץ לעזוב את המסכים בצד להגיע וליהנות משלל פעילויות ברוח הפליימוביל והרבה ספורט בטבע המדהים של הגן הבוטני.

חגיגת קיץ לכל המשפחה בפארק נאות קדומים

הקיץ מגיע ובפארק נאות קדומים מציעים שלל חוויות לכל המשפחה, בשעות אחר הצהריים כשמזג האוויר נעשה נעים, הורים, ילדים, סבים וסבתות מוזמנים לחוות את הטבע התנ"כי שבפארק.

ארבעת המופלאים – בסיורי ערב בפארק נאות קדומים נשמע את סיפורם המרתק ונכיר מקרוב את אורח חייהם של ארבע דמויות תנ"כיות בולטות – כל יום חמישי ביולי אוגוסט, בשעה 17:00

עברית בהליכה – סיור פעיל ומאתגר עם סבא, סבתא ונכדים ,בו ייחשף מקורן של המילים בעברית וכיצד הן צמחו מטבע הארץ ומחיי היום-יום. 16.7.2019; 13.8.2019,  17:00-19:30  מחיר: ילד/מבוגר 40 ₪, סבא/סבתא 20 ₪

ניווט נבון בלילות הקיץ – ארוע ניווט שטח לילי לזכרו של הנשיא החמישי יצחק נבון, הפעילות תתקיים בתאריך 31.7.19, הזנקה לניווט בין השעות 18:30-19:30. סיום הפעילות בשעה 21:00 מחיר: מעל גיל 5 – 40 ₪.

נסיעה ביפו אקספרס

יוצאים למסע בזמן, ברכבת וירטואלית ברחבי העיר יפו העתיקה. חוזרים 3500 שנה בזמן ולוקחים חלק בהיסטוריה של העיר מאז ועד היום. אטרקציה תיירותית מהנה לכל המשפחה. חווים את יפו באמצעות  משקפי VR, מציאות מדומה, כיסאות מתקדמים שנעים במהלך המסע ב-180 מעלות, ניחוחות, טעמים וצבעים. הנוסעים, מגיעים לתחנת הרכבת, ממתינים לקרון, שעוצב בקפידה, מתיישבים במקומות מרכיבים משקפי VR ויוצאים למסע בזמן (המתחם ממוזג).  אורך המסע כ-13 דק'. המיקום- בלב העיר יפו מול שוק הפשפשים ומגדל השעון, במבנה אבן מחודש.(בית האשל 9 , יפו  קומה מינוס 1 (SPACE NO.9ׂ)

מחיר: 35 ₪ לאדם.  מחיר משפחתי (4 כרטיסים) 125 ₪.

מתחת לפני הקרקע

"Dig for a Day", של המכון לסמינרים ארכיאולוגים, הגן הלאומי בית גוברין. יורדים מתחת לאדמה להשתתפות פעילה בחפירה ארכיאולוגית באחת ממערות תל מרשה, סינון ובחינת הממצאים, למידה על החרסים שנמצאו וזחילה במערות קרירות שטרם נחקרו. לסיום, ביקור בסככת החרסים להסבר מרתק על התרבות החומרית של מרישה בשיא פריחתה ועל מערת הקבורה של אפולופנס בן סיסמאיוס, בין מערות הקבורה היפות בארץ ישראל. הפעילות וההדרכה מתבצעת ע"י צוות  ארכיאולוגיים החופרים באתר כבר למעלה מ-20 שנה.

מחיר: ילד (מגיל 5 ומעלה)  95 ₪  / מבוגר (מגיל 15 ומעלה)  110 ₪ נדרשת הרשמה מראש!
(מחיר הפעילות לא כולל את מחיר הכניסה לגן הלאומי).

פסטיבל כדורים פורחים בינלאומי בצפון הנגב

בתאריך 22-23 באוגוסט בגן לאומי פארק הבשור בצפון הנגב יתקיים גם השנה פסטיבל הכדורים הפורחים. עמותת תיירות שקמה בשור מפיקה זו השנה ה-8 את אחד האירועים הצבעוניים והמצליחים בארץ – פסטיבל כדורים פורחים בינלאומי חוצה ישראל. במהלך הפסטיבל, מגוון כדורים פורחים ייחודיים מהארץ והעולם יכסו את שמי צפון הנגב בחגיגה משפחתית מסעירה עם שלל פעילויות ומופעים מרהיבים. לפסטיבל יגיעו טייסי כדורים פורחים וצנחנים מרחבי העולם, שיחברו לטייסים מקומיים וימריאו למטס כדורים פורחים מרהיב ויצבעו את השמיים בשלל צבעים וצורות.

האירוע יפתח ביום חמישי בשעות אחה"צ, בשעות החשיכה יתקיימו מספר מופעים עוצמתיים וסוחפים: מופעי קרקס עם להטוטנים, נערות גומי וחישוקים, אומני בועות ובלונים שיצבעו את המתחם בשילוב ג'אגלינג סוער וליצנות. שיאו של הערב במופע  NIGHT GLOW מרהיב, בו הכדורים מחוברים לקרקע ולצלילי מוסיקה קצבית נדלקת בהם אש בשלל צבעים – חוויה ייחודית ויוצאת דופן המרתקת את הקהל. למחרת עם שחר, יוכל הקהל לחזות בתהליך ניפוח כדורי הענק על גבי הקרקע והפרחתם לאוויר במפגן צבעוני ומרגש. עם עליית הכדורים לשמיים, ישתלשלו אקרובטים מתוך הכדורים ויבצעו פעלולים עוצרי נשימה בין שמיים לארץ. בנוסף, 2 צנחני BASEJUMPING שמגיעים לפסטיבל במיוחד מבלגיה, יקיימו צניחה מגובה נמוך מכדור פורח מגובה של 120 מטר בלבד! האירוע כולל גם לינת שטח חווייתית ופעילויות, בריכות שכשוך ודמויות שטח שישעשעו את הילדים.

EmptyView

הצטרפו למועדון הדיוורים של האגיס

מלאו את הפרטים וקבלו קוד קופון ישירות לנייד שלכם
זה הבייבי הראשון שלי 
בשליחת טופס זה אני מסכים שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות
לקבלת הקופון אנא אשרו קבלת דיוורים ע"י סימון התיבה

 

 

 

 

השאירו מייל ותקבלו מהאגיס

שלל הפתעות, הטבות, קופונים ותכנים שווים במיוחד!

בשליחת טופס זה אני מסכימ/ה שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות

אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת