מה לקחת לים עם קטנטנים מה לקחת לים עם קטנטנים

פעם ראשונה בים

בייבי יש לך בגד ים חדש וקרם הגנה? הפעם הראשונה בים יכולה להיות מלחיצה אבל גם מהנה. הכל על הבילוי הישראלי של הקיץ

כמה מרגש להגיע עם התינוק או הפעוט לים בפעם הראשונה. החול והמים לפעמים קצת מפחידים. מה כדאי לדעת לפני היציאה מהבית לים, מה כדאי לקחת אתכם וממה להיזהר.

יש הטוענים כי מומלץ לדחות את הביקור בים ולא להגיע עם תינוקות מתחת לגיל חצי שנה. למעשה אין המלצה רשמית כזאת, ההמלצה של משרד הבריאות מתייחסת להימנעות מיציאה החוצה עם תינוק בשעות חום או עומסי חום גדולים בקיץ וכמובן המלצה להגן על תינוקות קטנים ממכת חום או מהתייבשות. אם החלטתם לצאת לים חשוב להצטייד היטב ולהגן על התינוק מהשמש.

ים ומדוזות

כל שנה בעונת הקיץ והרחצה ישנן מדוזות בים. מיותר לציין כי מומלץ לא להכניס תינוק למים כאשר ישנן מדוזות, מדוזות צורבות והתינוק יכול להיפצע מצריבת מדוזה. גם המים המלוחים לא מומלצים ויכולים לצרוב בעיני התינוק. למעשה אין יתרון גדול בהכנסת תינוקות למים, לפני שהם הולכים ויכולים להתמודד עם המלח בים.

מה עושים עם החול

התחושה המוזרה של החול יכולה להרתיע ילדים קטנים. כדאי לדאוג למחצלת או מגבת גדולה ולתת להם לחוש במגע החול בהדרגה. שימו לב שהם לא מתלהבים ומחליטים לאכול את החול עצמו ובטח לא את מה שאנשים אחרים זרקו חול. אל תיבהלו אם התינוק לא אוהב את החול ואת המגע המחוספס של החול.

 

שמש וחום

השמש חזקה ולכן קחו אתכם לים אוהל מתקפל או שמשייה דגולה שתגן מפני השמש. וכמובן מומלץ להלביש את התינוק בחולצה אפילו חולצה ארוכה. ניתן למצוא היום בגדי ים לתינוקות התפורים כאוברול עם חולצה ארוכה, המגנה מהשמש.

רשימת ציוד שכדאי לקחת לים

  • כובע

  • משקפי שמש

  • קרם הגנה

  • בגדים להחלפה

  • אלוורה לעקיצות

  • בגד ים ליטל סווימר

  • חיתול להחלפה, לחזרה הביתה

  • צעצועים לחול

  • מים ואוכל עדיף בצידנית

EmptyView

הצטרפו למועדון הדיוורים של האגיס

מלאו את הפרטים וקבלו קוד קופון ישירות לנייד שלכם
זה הבייבי הראשון שלי 
בשליחת טופס זה אני מסכים שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות
לקבלת הקופון אנא אשרו קבלת דיוורים ע"י סימון התיבה

השאירו מייל ותקבלו מהאגיס

שלל הפתעות, הטבות, קופונים ותכנים שווים במיוחד!

בשליחת טופס זה אני מסכימ/ה שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות

אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת