חזרה גן חזרה גן

חוזרים לשגרה: טיפים לשגרה רגועה

 חזרה לשגרה אחרי חופשה היא לא תמיד פשוטה. שעות השינה התבלבלו, הארוחות הפכו לחגיגה ולפעמים גם נסענו ושינינו אווירה. עכשיו נשאר לארגן מחדש את הקטנטנים לשגרה ולגן, ולייצר קצת שקט אחרי החופש.

שעות שינה מאורגנות: שגרה רגועה מתחילה בשעות שינה ברורות וקבועות. הקפידו על שעות שינה מספיקות לפי גיל הילד וכמובן שעות מוקדמות יחסית. יחדים בגילאים הקטנים יכולים לישון בשעה 7 בערב או 8 בערב ולא מאוחר מזה.

ארוחות קבועות בשעות מסודרות: שעות ארוחה, שיתאימו לשעות הארוחה בגן יעזרו לקטנטנים לחזור לשגרה. נסו לדאוג גם לארוחות בוקר קבועות ולתזונה בריאה, ומגוונת.

מעט שעות מסכים, בעיקר לא להראות טלוויזיה או כל מסך אחר לפני השינה: מסכים ובעיקר המון שעות מול הטלוויזיה, מקשות על היכולת לישון ועל ההרדמות בערב. נסו להיות פעילים בחוץ ולא להראות לילדים שעות של מסכים

הרבה פעילות מחוץ לבית בשעות האור: זאת עצה שקיבלתם שהם נולדו אבל היא נכונה גם לעכשיו. שעות פעילות באור ואור בבית יעזרו לכולם לחזור לשעות ברורות של שגרה, לקום רעננים יותר בבוקר ולהמשיך בפעילות.

פתחו חלונות במשך היום ודאגו לחושך בלילה. זה נכון תמיד ועוזר לכולנו, גם למבוגרים לישון טוב יותר בלילה

חפשו עוגנים קבועים ומוכרים: אם הילד עבר לגן חדש או התחיל גן בפעם הראשונה, השגרה שלו השתנתה וזה לא פשוט. נסו למצוא עוגנים ברורים במשך היום שיעזרו לו לחזור לשגרה ולהרגיש בטוח. נסו למצוא גם בגן החדש חפץ מעבר או שמיכה מוכרת שתלווה אותו ותקל על השינוי.

EmptyView

הצטרפו למועדון הדיוורים של האגיס

מלאו את הפרטים וקבלו קוד קופון ישירות לנייד שלכם
זה הבייבי הראשון שלי 
בשליחת טופס זה אני מסכים שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות
לקבלת הקופון אנא אשרו קבלת דיוורים ע"י סימון התיבה

 

 

 

 

השאירו מייל ותקבלו מהאגיס

שלל הפתעות, הטבות, קופונים ותכנים שווים במיוחד!

בשליחת טופס זה אני מסכימ/ה שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות

אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת