יום המשפחה יום המשפחה

יום המשפחה של האגיס: משפחת ורדי

לכבוד יום המשפחה שנחוג השבוע בארץ משפחת ורדי מכניסה אותנו לביתה ומספרת לנו על השגרה עם שני ילדים ועל רגעים קטנים של אושר

מצב משפחתי

אבא אסף- איש צבא קבע

אמא דנית- גננת לגיל הרך

איתן-בן 3

יהל-בן שנה

נלה-כלבה בת 5

פיונה-חתולה בת שנה

הכל התחיל ב:

הכרנו לפני יותר מעשר שנים בקורס מזורז של לחמן בפסיכומטרי. אספי ראה שאני מסכמת היטב את החומר וביקש ממני את הסיכומים שלי. אני, מנגד ביקשתי את עזרתו בתחום הכמותי. שם בחדר הקטן שלי בבית כשאסף עזר לי במה שהתקשתי נוצר ביננו קשר חזק ובלתי ניתן להתרה. מהאהבה הזו יצרנו שני בנים מדהימים

שגרת היום:

אסף קם מוקדם מאוד בכל בוקר לשיגרת אימוני ספורט ולימודים. אסף אחראי על הטיול עם נלה בבוקר.

דנית קמה בשש וחצי מעירה את הקטנים מארגנת אותם. המטפלת מגיעה לשמור על יהל, דנית לוקחת את איתני לגן וממהרת להתחיל את העבודה בגן בשעה 8:00.

הפגישות עם אסף בערבים הן לא קבועות. ובכל שבוע סדר הזמנים שונה. כשאסף מגיע הביתה מוקדם אנחנו מתיישבים לאכול יחד ארוחת ערב.

רגע משפחתי מיוחד:

במבצע "צוק איתן" נאלצנו לטוס לפריז לחופשה המשפחתית שלנו. אסף נאלץ להישאר בארץ והצטרף אלינו אחרי שבועיים ארוכים במיוחד. התגעגענו אליו מאוד והתרגשנו מאוד כשהגיע לדירה בה שהינו. בישלתי עבורו את האוכל האהוב עליו וציפינו לבואו כל היום. איתן קיבל את פניו כשהוא לבוש בחולצה שלו. שמח וחיבק אותו חזק חזק.

מה משמעות החיבוק:

החיבוק עבורנו הוא חלק בלתי נפרד משגרת היומיום. אנחנו מרבים להתחבק ולנשק את הילדים בכל רגע שניתן. גם לילדים ביניהם יש חיבוק שנקרא "חיבוק אחים".

חוכמת הילדים

לאיתני יש הרבה חוכמות בזמן האחרון. אם אני מעט רצינית איתן שואל אותי :"אמא למה את לא מחייכת אליי"?. כשאני רוצה לעשות לו אמבטיה מהירה אני אומרת לו: "איתני בוא נעשה אמבטיית ג'ק פלאש" מיד איתני מגן על אביו ואומר לי: "לא אמא! רק אבא עושה לי אמבטיית ג'ק פלאש". כשאיתן בא לראשונה לבקר אותי בעבודה בגן: "אמא, מה את גננת? אבל את אמא שלי. את גם גננת וגם אמא שלי?"

איחול משפחתי

גם ברגעי שיגרה ויומיום עמוסים אל תשכחו להקדיש זמן לחיבוק המשפחתי. לדבר על היום שהיה ולספר סיפור לפני השינה עם נשיקות וחלומות פז.

EmptyView

הצטרפו למועדון הדיוורים של האגיס

מלאו את הפרטים וקבלו קוד קופון ישירות לנייד שלכם
זה הבייבי הראשון שלי 
בשליחת טופס זה אני מסכים שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות
לקבלת הקופון אנא אשרו קבלת דיוורים ע"י סימון התיבה

 

 

 

 

השאירו מייל ותקבלו מהאגיס

שלל הפתעות, הטבות, קופונים ותכנים שווים במיוחד!

בשליחת טופס זה אני מסכימ/ה שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות

אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת