סימנים לגמילה מחיתולים סימנים לגמילה מחיתולים

מה הסימנים שהילד בשל לגמילה מחיתולים?

מזג האוויר מתחמם ואיתו הבגדים הופכים לקלילים יותר. החלטתם שהגיע הזמן לדבר על גמילה ולגמול את הפעוט מחיתולים. אנחנו בהאגיס נשמח ללוות אתם והשלב הראשון הוא להבין מתי נכון להתחיל ומהם הסימנים למוכנות. חשוב לזכור שכל ילד מיוחד ומראה סימנים שונים, לא כל הסימנים חייבים להתקיים אבל נהוג להתייחס לשלושה או יותר סימנים מתוך השמונה המוצעים כאן

הילד נשאר יבש למשך כמה שעות רצופות בכל פעם, או נשאר יבש לאחר שנת צהריים. קל לראות אם החיתול יבש ואפשר גם לבדוק מדי פעם את החיתול ולראות שהפעוט לא הרטיב. ככל שהחיתול יבש לזמן ארוך הוא בשל לתהליך הגמילה ושולט.

חיתול רטוב לא נוח: ילדך אומר במילים מביע בהתנהגותו שהוא לובש חיתול רטוב וזה לא נוח לו. יש ילדים שיורידו את החיתול או יבקשו להחליף ולאחרים פשוט לא נוח. כל אלו מעידים שאפשר להתחיל לגמול. רוב החיתולים היום סופגים היטב ולכן לא תמיד ילדים שמים לב לתחושת חוסר הנעימות.

ילדך מבקש להשתמש בסיר או בשירותים: הרבה פעמים הקטנטנים מחכים אותנו ההורים ושמחים לעשות כמונו. לפעמים הם מבקשים להשתמש בשירותים או רואים חברים בגן משתמשים בסיר. אם הילד מבקש לחקות שימוש בשירותים או בסיר- אפשרו לו

אתם יודעים מתי ילדך צריך לעשות קקי: לילדים רבים יש סימנים, הם מסתתרים או הולכים לפינה מסוימת. אתם מודעים לסימנים? אם לא חפשו אותם. אם יש לילד סימנים מיוחדים מדובר בשלב בו הוא בשל לתחילת גמילה.

הילד מבקש ללבוש Huggies® Pull-Ups® או תחתונים רגילים: השלב בו הילד מבקש שתרכשו לו תחתונים או Pull-Ups זה השלב בו כדאי להתחיל להתנסות. להאגיס Pull-Ups יתרון שהשלבים הראשונים רגועים יותר ללא פספוסים ולא תחושת כישלון של הילד  ועדיין עם היכולת להתנסות בגמילה.

יכול להבין פעולות פשוטות כמו "תביא לי את הסיר בבקשה" או "בוא נלך לשירותים". היכולת להבין ולמלא הוראות חשובה. גם אם הפעוט לא מדבר עדיין היטב חשוב שישנה תקשורת וקל לכם לתקשר.

מעדכן אתכם שעשה פיפי או קקי: מדובר בסימן שכדאי להתייחס אליו ולשבח אותו על האמירה.

מתלבש לבד: ילדך יכול להתלבש בחלק מהבגדים או בכולם לבדו ללא עזרה. אין כאן דרישה להצליח לכפתר כפתורים או לנעול נעלים, אלא יכול להתמודד עם מכנסי טרנינג או מכנסיים עם גומי ועם תחתונים.

המלצה שלנו: כאשר הגיע הזמן להשתמש בסיר או בשירותים זה הזמן להשתמש ב Huggies® Pull-Ups® – תחתונים מיוחדים שעוצבו במיוחד לאימון גמילה והם עוזרים לילד להישאר יבש.

למוצר גרפיקה ייחודית אשר עוזרת לילד להבדיל בין מצב יבש לרטוב, על ידי ציורים הנעלמים כאשר הילד מרטיב. הגזרה הצמודה שלהם גורמת להם להרגיש ממש כמו תחתונים רגילים.

ובלילה  Huggies® Pull-Ups תחתוני אימון ללילה מציעים את כל אותן היתרונות עם ספיגה מוגברת לשינה נוחה.

EmptyView

הצטרפו למועדון הדיוורים של האגיס

מלאו את הפרטים וקבלו קוד קופון ישירות לנייד שלכם
זה הבייבי הראשון שלי 
בשליחת טופס זה אני מסכים שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות
לקבלת הקופון אנא אשרו קבלת דיוורים ע"י סימון התיבה

 

 

 

 

השאירו מייל ותקבלו מהאגיס

שלל הפתעות, הטבות, קופונים ותכנים שווים במיוחד!

בשליחת טופס זה אני מסכימ/ה שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות

אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת