גמילה מחיתולים גמילה מחיתולים

גמילה בעזרת פול אפס

איך יודעים שהילד מוכן  לגמילה? האם כאשר הפעוט מצהיר על פיפי וקקי ומנסה להוריד את החיתול זהו סימן? מהם סימני הבשלות והאם כשילד מודיע על צרכיו זה סימן לבשלות?

ד"ר ברוך קושניר, מומחה לגמילה מסביר: "אפשר להוריד חיתול כאשר ילד מצהיר על צרכיו, ולתמוך בילד. אם אין סיבה לזרז את תהליך הגמילה כדאי פשוט ללוות את הילד ולשבח אותו ולסמוך על זה שהוא ימשיך בתהליך עצמו"

האם יש חיתולים התומכים בתהליך הגמילה?

"יש חיתולים המיועדים לגמילה", מסביר ד"ר קושניר, "יש בחיתולים האלה מרכיבים התורמים לתהליך הגמילה. אחד המרכיבים החשובים בתהליך הגמילה היא האפשרות של הילד לזהות שהוא עשה את צרכיו בעצמו. ישנם חיתולים, כמו האגיס פול אפס שבהם מסייעים לתהליך. יש בחיתול צורות או חיות שככל שהחיתול יותר סופג יותר הצורות הולכות ונעלמות. הילד יכול לראות גם הוא את העלמות הצורות ולהגיב".

"יצרני החיתולים גאים בכך שהחיתולים שלהם סופגים וסופגים והילד מרגיש יבש. חיתולי גמילה בנויים בצורה שונה, הרטיבות מורגשת והילד יכול להרגיש שקרה משהו. ככל שהחיתול מסמן לילד יותר כך הוא יכול להגיב. הוא יכול להתייחס".

"כשילד נגמל ונפרד מהחיתול אפשר לצפות שיהיו גם פנצ'רים ופספוסים לפעמים. זה תהליך שדורש זמן ותרגול של הילד".

EmptyView

הצטרפו למועדון הדיוורים של האגיס

מלאו את הפרטים וקבלו קוד קופון ישירות לנייד שלכם
זה הבייבי הראשון שלי 
בשליחת טופס זה אני מסכים שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות
לקבלת הקופון אנא אשרו קבלת דיוורים ע"י סימון התיבה

 

 

 

 

השאירו מייל ותקבלו מהאגיס

שלל הפתעות, הטבות, קופונים ותכנים שווים במיוחד!

בשליחת טופס זה אני מסכימ/ה שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם ל מדיניות הפרטיות

אני מאשר/ת קבלת עדכונים, פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת